Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Eski Sevgilisini İkna Edemeyince Kendini Bıçakladı

Kocaeli’nin İzmit İlçesi Kemalpaşa Mahallesi’nde bulunan Çağlayan İş Merkezi’nde eski sevgilisinin yanına giden şahıs, bıçakla önce eski sevgilisine saldırp ardından kendisini…

Eski Sevgilisini İkna Edemeyince Kendini Bıçakladı

Kocaeli’nin İzmit İlçesi Kemalpaşa Mahallesi’nde bulunan Çağlayan İş Merkezi’nde eski sevgilisinin yanına giden E.Ö isimli şahıs, barışmak için sevgilisini ikna edemeyince bıçakla önce eski sevgilisi F.K'ya saldırdı ardından kendisini bıcakla yaraladı.

Olay öğlen saat; 12.30 sularında İzmit Kemalpaşa Mahallesi Postane Sokak Çağlayan İş Merkezinin ikinci kattında meydana geldi. Elde edilen bilgilere ve  iddiaya göre  Çağlayan iş merkezinde  çalışan F.K isimli kadın eski sevgilisi tarafından işyerinde tartışma sonrası darp edilmek istendi. Çevre esnafın müdehalesi ile genç kadınçok büyük yara almadan  kurtulurken, iddalara göre  eski sevgili E.Ö tartışmanın büyümesi sonrası kendi kendisini bıçakladığı ifade edildi. Sağ baçağından bıcakla yaralanan E.Ö olay yerine gelen ambulans ekiplerinin müdehalesi sonrası hastaneye kaldırıldı. Genç kadının  ifadesi alındıktan sonra polis iş merkezindeki kamera görüntülerinin ardından olayla ilgili ayrıntılı soruşturma başlattı. 

KISA BİR SÜRE ÖNCE AYRILMIŞLARDI

Elde edilen bilgilere ve iddalara göre E.Ö ile F.K isimli sevgililer, kısa bir süre önce ayrıldı. Ancak E.Ö ayrıldığı sevgilisi ile tekrar birlikte olmak için görüşmek istedi.  Bunun içinde F.K isimli kadına ait İzmit İlçesi Kemal Paşa Mahallesi Eski Postane Sokak üzerinde bulunan iş yerine gitti.  İkili arasında başlayan konuşma kısa bir süre sonra tartışmaya dönüştü. Tartışma sırasında birbirlerine giren sevgililerden her ikisi de yaralandı. Bu esnada F.K isimli kadın ofisten kaçtı ve sokağa iner inmez polis ekiplerine haber verdi.  Ofiste bacağından yaralanan E.Ö’yü görenlerde polis ve 112 ekiplerine ihbarda bulundu.   Kısa sürede olay yerine gelen ekipler F.K isimli kadın ve bacağından yaralanan E.Ö’yü yaptıkları ilk müdahale sonrasında yaralıları alarak hastaneye kaldırdı. Öte yandan bacağından yaralanan E.Ö, kendisin ayrıldığı eski sevgilisi F.K’nın bıçakladığını ileri sürerken, vücudunun çeşitli yerlerinden hafif yaralanan F.K ise eski sevgilisinin önce kendisine saldırıp yaraladığı, kendisi elinden kurtulup kaçınca da,  bıçakla kendi kendini yaraladığını ileri sürdü.  Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *