Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Eski Emniyet Müdürü Hüseyin Namal Vefat Etti

Kocaeli eski İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal 62 yaşında hayatını kaybetti. Elazığ, Kocaeli, Konya ve Denizli’de İl Emniyet Müdürlüğü görevlerini yürüten Hüseyin Namal 62 yaşında hayatını kaybetti.

Eski Emniyet Müdürü Hüseyin Namal Vefat Etti

Kocaeli eski İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal 62 yaşında hayatını kaybetti.

Elazığ, Kocaeli, Konya ve Denizli’de İl Emniyet Müdürlüğü görevlerini yürüten Hüseyin Namal 62 yaşında hayatını kaybetti. Hüseyin Namal’ın cenazesinin yarın (pazar) memleketi Eskişehir Esentepe Mahallesi Hacı Kadir Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanak.

HÜSEYİN NAMAL KİMDİR?

1957’de Eskişehir’de doğdu. Polis Akademisi’nden mezun olan Namal, Bağdat Büyükelçiliği Güvenlik Ataşeliği ve değişik yerlerde emniyet amirliği görevlerinde bulundu.

“Terör Ortamında Halk Desteği” konusunda Amerika Birleşik Devletleri’nde eğitim gören Namal, sırasıyla emniyet müdür yardımcılığı, 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğü, APK uzmanlığı, emniyet başmüfettişliği yaptı. 10 Aralık 2003’te Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Namal, daha sonra Kocaeli’de yaklaşık 4 yıl emniyet müdürlüğü görevinde bulundu.

Ocak 2009’da Konya İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Hüseyin Namal, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek’in yerine Ekim 2019’da geçici olarak İstihbarat Daire Başkanlığına atanmıştı. Bir süre vekâleten bu görevi yürüten Namal, Konya Emniyet Müdürlüğü’nün ardından Denizli Emniyet Müdürlüğü’ne atanmış, 2016 Ekim ayında ise Polis Başmüfettişliği’ne atanmıştı. Namal evli ve 2 çocuk babasıydı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *