Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Esder Esnafları Söyleşide Buluşturdu

2022 yılında ilimizde faaliyetlerine başlayan Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Kocaeli Temsilciliği esnaflarla söyleşi düzenledi.

Esder Esnafları Söyleşide Buluşturdu

2022 yılında ilimizde faaliyetlerine başlayan Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Kocaeli Temsilciliği esnaflarla söyleşi düzenledi. ESDER ‘ in temsilcilik lokalinde düzenlenen söyleşi de Kocaeli  Hukuki Araştırmalar Derneği (HUDER) Kocaeli Temsilcisi Avukat Fatih POLAT "Esnafların Karşılaştığı Hukuki Meseleler" üzerine sunumunu gerçekleştirdi.

Dernek üyeleri ve bölge esnaflarının katılım sağladığı söyleşide işçi-işveren hukuku , kira sözleşmeleri , iş kazaları  gibi sık karşılaşılan hukuki meseleler üzerine esnafların merak ettiği sorular cevaplandı.  ESDER il temsilcisi Levent URAK yaptığı açıklamada “ Esnaf buluşmaları kapsamında esnaflarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Avukat Fatih POLAT 'ın sunumuyla "Esnafların Karşılaştığı Hukuki Meseleler" üzerine söyleşimizi gerçekleştirdik. Av.Fatih Polat'a, katılım sağlayan üyelerimize ve bölge esnaflarımıza teşekkür ederiz. Esnaflarımızın güncel meselelerine çözüm üretmek ve katkı sağlamak için faaliyetlerimize devam edeceğiz.Temsilciliğimizin faaliyetlerinden haberdar olmak isteyen esnaflarımız sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir ve derneğimize üye olabilirler “ diye açıklamada bulundu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *