Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Erzurumlular Vakfı’nda Önal Güven Tazeledi

Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı’nda genel kurul heyecanı önceki gün yaşandı. Mevcut başkan Ahmet Önal tarafından hazırlanan tek liste ile gidilen genel kurul vakfın İzmit’teki merkezinde gerçekleşti.

Erzurumlular Vakfı’nda Önal Güven Tazeledi

Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı’nda genel kurul heyecanı önceki gün yaşandı.

Mevcut başkan Ahmet Önal tarafından hazırlanan tek liste ile gidilen genel kurul vakfın İzmit’teki merkezinde gerçekleşti. Başkan Önal’ın ev sahipliğindeki kongreye katılanlar arasında vakfın kurucuları, Mütevelli Heyeti üyeleri ve yönetim kurulu eksiksiz olarak katıldı.

BAŞKAN’DAN FAALİYET SUNUMU

Genel kurulda konuşan ve üyelere seslenen Erzurumlular Vakfı Başkanı Ahmet Önal, genel olarak çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. Etkin bir sivil toplum kuruluşu oluşturmak için mücadele ettiklerini ve bu çaba ile büyük ilerleme kaydettiklerini dile getiren Önal, son olarak Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti ile birlikte düzenlenen Erzurum Kültür Gezisi programı hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

ÖNCE HEYETLER BELİRLENDİ

Öte yandan kongrede divan başkanlığına aynı zamanda Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı da olan Ahmet Kavaz seçilirken, katip üyelikleri ise Zekeriya Tiryaki ve Nurettin Tezel üstlendi. Yapılan seçimde ayrıca Vakıf Mütevelli Heyeti başkanlığına Ömer Yağız, yardımcılığına da Yaşar Can Arslan seçildi.

ÖNAL TÜM ÜYELERE TEŞEKKÜR ETTİ

Son olarak yapılan oylamada ise Ahmet Önal başkanlığındaki yönetim ve denetleme kurulları, katılımcı tüm delegelerin oyları ile göreve getirildi. Genel kurul sonrasında bir teşekkür konuşması yapan Başkan Önal, “Burada bizleri yalnız bırakmayan ve destekleri ile ekibimizi onurlandıran tüm hemşehrilerine teşekkür ederim. Hep birlikte en iyi temsiliyetle, bize yakışacak şekilde hareket edeceğiz” açıklamasında bulundu.

YÖNETİM KURULU

Ahmet Önal (Başkan)

Çetin Çomaklı

Erdal Durmuş

Murat Şenel

Necmi Emrah Karaman

Abdulkadir Tiryaki

Erkan Gül

Yücel Erdoğan

Ali Kılıç

Selami Sayım

Mehmet Bahar

Sebahattin Uçan

Bünyamin Atuğ

Cumhur Acar

DENETLEME KURULU

Volkan Hamşioğlu

Yalçın Kırmaç

Hüseyin Şimşek

Salih Fidan

Necmettin Karakaya

Yusuf Satık

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *