Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Erzurumlular Vakfı, Hemşehrilerini Yalnız Bırakmıyor

Kocaeli’de Ahmet Önal öncülüğünde saygın bir sivil toplum hareketi başlatan Kocaeli Erzurumlulür Kültür ve Dayanışma Vakfı yönetimi, Kocaeli genelinde önemli görevlerde bulunan hemşehrilerini yalnız bırakmıyor.

Erzurumlular Vakfı, Hemşehrilerini Yalnız Bırakmıyor

Kocaeli’de Ahmet Önal öncülüğünde saygın bir sivil toplum hareketi başlatan Kocaeli Erzurumlulür Kültür ve Dayanışma Vakfı yönetimi, Kocaeli genelinde önemli görevlerde bulunan hemşehrilerini yalnız bırakmıyor.Vakıf Başkanı Ahmet Önal ile beraberindeki vakıf heyeti, önceki gün de Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürü Hikmet Çakıcı’ya konuk oldu.

Çakıcı’nın makamında gerçekleşen ziyaret sırasında Vakıf Başkanı Önal’a; başkan vekili Av. Emrah Karaman, başkan yardımcı Çetin Çomaklı, genel sekreter Murat Şenel, muhasip Erdal Durmuş, yönetim kurulu üyelerinden Sebahattin Uçan ve Av. Şinasi Sarı ile iş insanları Muhammet Önal, Av. Kadir Alperen Erdal, Yalçın Kırmaç ile Şahin Önal eşlik etti.

“MÜDÜRÜMÜZLE GURURLUYUZ”

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü görevine atanması dolayısıyla hemşehrileri olan Hikmet Çakıcı’yı kutlayan ve kendisinin başarıları ile hemşehrileri olarak gurur duyduklarını dile getiren Erzurumlular Vakfı Başkanı Ahmet Önal, “Hikmet müdürümüz bugüne kadar ki başarıları ile emniyet teşkilatımızın değerli isimlerinden biri olmuştur. Bir hemşehrimizin böylesine önemli bir görevde bulunması bizleri sevindiriyor, gururlandırıyor” diye konuştu.

MÜDÜR ÇAKICI TEŞEKKÜR ETTİ

Erzurumlu hemşehrilerinin yaptığı destek ziyaretinin kendisini çok mutlu ettiğini dile getiren Terörle Mücadele Şube Müdürü Hikmet Çakıcı ise “Sizlere can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimin yanımızda olduğunu bilmek benim için çok değerli” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *