Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Erdoğan’ın Mitingine Duygusal Davet Klibi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Büyük Kocaeli Mitingi’ne davet için AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı çok duygusal bir klip hazırladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Büyük Kocaeli Mitingi’ne davet için AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı çok duygusal bir klip hazırladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti kurulduktan sonra ilk resmi seçime eski Ereğli Belediye Başkanlığı seçimiyle girmiş ve büyük bir destekle kazandığı bu seçim sonrası 22 yılda onlarca seçim zaferi yaşamıştı. AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı, işte bu seçimden başlayarak Erdoğan’ın Kocaeli’ye geldiği miting fotoğraflarından 1 dk 58 sn’lik bir klip yaptı. Duygusal müzikler eşliğinde peş peşe gelen nostaljik fotoğrafların sonunda mitinge davet görseli var. Erdoğan’ın daha önceki mitinglerde Kocaelililere seslenişi, birlik çağrısı ve geçtiğimiz günlerde yaptığı son seçimim konuşması da klipte yer alıyor. Klip, izleyen partililere duygusal anlar yaşatıyor.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *