Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Erdoğan: CHP İçin Çalışan Yakınlarınızı İkaz Edin!

Kocaeli seçmenini vefa abidesi olarak tanımlayan cumhurbaşkanı Erdoğan: Sandığın telafisi olmaz, Cumhur İttifakına kaybettirmek, CHP’ye kazandırmak isteyen yakınlarımızı ikaz edeceğiz. " dedi.

Erdoğan: CHP İçin Çalışan Yakınlarınızı İkaz Edin!
Kocaeli seçmenini vefa abidesi olarak tanımlayan cumhurbaşkanı Erdoğan: Sandığın telafisi olmaz, Cumhur İttifakına kaybettirmek, CHP’ye kazandırmak isteyen yakınlarımızı ikaz edeceğiz." dedi.

Yalçın’ın ardından kürsüye gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Şahin Talus, MHP İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş, BBP İl Koordinatörü Metehan Küpçü’nün elini tutup kaldırdı. Kocaeli burada, Reis’inin yanında sloganları ile sahneye çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Türkiye’nin iftiharı; Kocaeli sadece dilimizde değil, aynı zamanda gönlümüzün başköşesinde. Kocaelili kardeşlerimize 14-28 Mayıs seçimlerindeki güçlü destekleri için teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimlerinde genel seçimlerdeki oy oranlarını çok daha yukarılara taşımaya hazır mıyız? Karşımdaki bu muhteşem tablo zaten bunu söylüyor. Burada 31 Mart akşamı kazanılacak zaferin müjdesini görüyorum. İnanıyorum Kocaeli yeniden eser ve hizmet diyecek.” dedi.

‘İŞTE VEFA ABİDESİ KOCAELİ!’

Bir şarkısın sen şarkısı ile Erdoğan’ın sözünü kesen partililere seslenen Erdoğan: “Büyükşehir ve ilçelerde bir yol kazasına mahal vermeyeceğinize inanıyorum. Kocaeli hazır mıyız? Sanayinin, üretimin, milli iradenin yıkılmaz kalesi Kocaeli; 31 Mart’ta Türkiye Yüzyılı şehirleri için hazır mıyız? 31 Mart’ta gerçek belediyeciliği tercih ediyor muyuz? 31 Mart’a kadar ana kademe, kadın kolları, gençler kapı kapı dolaşmaya var mıyız? Kocaeli ile birlikte Türkiye’nin tamamını Cumhur İttifakı renklerine boyamaya hazır mıyız? İşte benim dostum, yol arkadaşım Kocaeli bu. İşte beni asla yalnız bırakmayan vefa abidesi Kocaeli bu. Rabbim sizlerden razı olsun. Emniyete sordum meydanda katılım ne kadar diye? Hadi ben söyleyeyim size: 85 bin. Bunu CHP nerden bilsin hiç seçim kazanmamış ki.” dedi.

‘SANDIĞIN TELAFİSİ OLMAZ’

Erdoğan: “Biliyorsunuz seçime iki gün kaldı. Hayatta pek çok şeyin telafisi olur ama sandığın telafisi olmaz. Pazar günü hep birlikte sabah erkenden sandıklara koşacağız. Tercihimizi bize hizmet edecek, verdiği sözleri unutmayacak isimlerden yana kullanacağız. Telefon rehberimize bakıp nazımızın geçtiği, hatırımızın geçtiği herkesi tek tek arayacağız. Kapı komşumuzu, akrabalarımızı mutlaka sandığa gitme konusunda ikna edeceğiz. Cumhur İttifakına kaybettirmek, CHP’ye kazandırmak isteyen yakınlarımızı ikaz edeceğiz. Özellikle belediye seçimlerinde oyumuzun heba olmasına kesinlikle izin vermeyeceğiz. Milletimizin ferasetine ve sağ duyusuna güveniyorum. Kocaeli halkının en doğru kararı vereceğine yürekten inanıyorum.” diye konuştu. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *