Emekli Polislere Vefa Ziyareti

Emekli Polislere Vefa Ziyareti

/
/

TDP, emniyet teşkilatına uzun yıllar hizmet eden emekli polis memurlarına ahde vefa ziyareti gerçekleştirdi

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Bir zamanlar ben de…’ projesi kapsamında teşkilata hizmet etmiş Emekli Polis Memurları Süleyman Acar ve Ziya Bayoğlu evlerinde ziyaret edildi. Emekli polisler ilerleyen günlerde tecrübelerini genç personelle paylaşmak üzere söyleşilere katılacak. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü proje kapsamında 120 emekli polisi evlerinde ziyaret etmeyi hedefliyor.

TECRÜBELERİNİ PAYLAŞACAKLAR

Emniyet teşkilatına değişik kademelerde uzun yıllar hizmet etmiş emektar, vefakar emekli polislere, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünün ziyaretleri başladı. Emekli polislere yeni yaşantılarında kurumsal mensubiyet ve aidiyet bağlarını daha da güçlendirmek onları onurlandırmak adına başlayan ziyaretler sürecek. Öte yandan emekli polisler, emniyetteki genç personelle tecrübelerini paylaşabilecek söyleşilere de katılacak. Ziyaretlerin ilki İzmit’te ikamet eden Emekli Polis Memurları Süleyman Acar ve Ziya Bayoğlu’nun evine oldu.

MESLEKTAŞLAR ÖZLEMİ GİDERİLDİ

Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü’nün yürüttüğü ‘Bir zamanlar ben de…’ projesi ile yapılan ziyaretlerde emekli personeller ve aileleri ile sohbet edildi. Emekli polis memurları uzun süredir görmediği meslektaşları ile buluşmanın mutluluğunu yaşadı. Hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli ailelere çikolata ve kolonya hediye etti. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf