Ellibeş'ten Özavcı'ya Plaket

Ellibeş'ten Özavcı'ya Plaket

/
/

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek için 5 kez Türkiye'yi gezen Erol Özavcı'ya teşekkür plaketi verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek amacıyla yola çıkan Erol Özavcı, parti bayrakları ile Erdoğan’ın fotoğrafıyla süslediği aracıyla 5 kez Türkiye'yi gezdi.  Renkli bir isim olarak herkesin diline dolanan Erol Özavcı’ya AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş tarafından teşekkür plaketi verildi.

‘GÖNÜL İŞİ’

Erdoğan’ın büyük destekçilerinden olan Erol Özavcı, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş'i makamında ziyaret etti. Başkan Ellibeş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim kampanyasına ve AK Parti'ye olan desteklerinden dolayı Özavcı'ya teşekkür etti. Erol Özavcı ise “Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ülkeyi kalkındırmak için mücadele veriyor. Ben daha iyi, güçlü bir Türkiye olmasını istiyorum. Eski DSP genel başkanı adayı olarak vatanımı, milletimi sevdiğim için Türkiye'yi karış karış gezdim. Bu bir gönül işidir" şeklinde konuştu. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf