Ellibeş, İlçe Başkanlarını Ağırladı

Ellibeş, İlçe Başkanlarını Ağırladı

/
/

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, geçmiş dönem ilçe başkanlarına partiye verdikleri emekten dolayı teşekkür etti

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, geniş katılımlı ve oldukça coşkulu geçen 105.Genişletilmiş İl Danışma Meclisi’nden sonra ziyaretlerini sürdürüyor. Esnaf, vatandaş ve partili ziyaretlerinin yanı sıra dün eski ilçe başkanlarını kahvaltıda ağırlayan Ellibeş, katılan herkese teşekkür etti. Öte yandan toplantıya AK Parti Kocaeli İl Başkanvekili Dr. Şahin Talus da katıldı.

İLÇE BAŞKANLARI İLGİ GÖSTERDİ

SEKA Park’taki toplantıya Necdet Eksen, Hasan Kandaz, Zafer Kılıç, Selahattin Kabadayı, Dr.Hakan Höbek, Hüseyin Yusuf, Ali Korkmaz, Hasan Ayaz, Adnan Balcı, Engin Koyun, Mevlüt Demir, Hasan Soba, Ali Osman Gür, Ahmet Ark, Yılmaz Bayram, Av.Cemalettin Kaflı, Sedat Yücel, Erdinç Şentürk, Nazmi Özmen, Muhsin Tekol, Metin Gökçe, Ahmet Türkel, Zekai İren, İlhan Yıldırım, Mehmet Ustaoğlu, Cengiz Kan ve İdris Alp katıldı.

‘GÖVDELERİNİ TAŞIN ALTINA KOYDULAR’

İlçe başkanlarını buluşturan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “AK Parti bugün milyonlarca üyesi ile Türkiye’nin en güçlü ve en dinamik partisidir. Bugünlere elbette kolay gelinmedi. Geçmiş dönemlerde sadece elini değil gövdesini taşın altına koyan ilçe başkanlarımızla bir araya gelerek kendileriyle istişarede bulunduk. AK Parti kültüründe her zaman istişare vardır. Bugün 18. yaşında olan partimizin bu kadar büyük, güçlü ve dinamik olmasında geçmişten bu yana görev yapmış, sandıklarda nöbet tutan üyelerimizden, milletvekillerine kadar herkesin payı vardır” dedi.

‘DAYANIŞMANIN MİMARLARI’

Sözlerini sürdüren Ellibeş, “Partililerimizde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bağlılık vardır. Ben geçmiş dönem ilçe başkanlarımız başta olmak üzere bu dayanışmanın mimarı olan ve danışma meclisimizde o coşkuyu bizlere yaşatan bütün teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Dün, en zor dönemde sadece ellerini değil, gövdelerini de taşın altına koyan ilçe başkanlarımız, bugün bize yine güç vermeye devam ediyorlar” diyerek programa katılan ilçe başkanlarına teşekkür etti. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf