ELLİBEŞ ANKARA'DA VEKALET TALUS'TA

ELLİBEŞ ANKARA'DA VEKALET TALUS'TA

/
/

Ankara’daki il başkanları toplantısına katılacak olan Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, yeni dönemle ilgili Genel Başkanları Erdoğan’dan gelecek mesajları beklediklerini vurguladı.

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Çarşamba ve Perşembe günleri Ankara’daki il başkanları toplantısına katılacak. Ellibeş, Ankara ziyareti öncesi açıklamalarla bulundu. Ellibeş’in yerine ise İl Başkan Yardımcısı Şahin Talus vekalet edecek.

‘AYNI KADROYLA GİDECEĞİM’

Çarşamba ve Perşembe günü il başkanları toplantısına katılacak olan Ellibeş, gitmeden bir açıklama yaparak “Her ay yapılan rutin il başkanları toplantımıza katılacağız. Yapılacak olan değerlendirmelerle ilgili sizinle paylaşmam gereken bir husus olursa sizleri bilgilendireceğim. Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, İl Kadın Kolları başkanımız Serpil Yılmaz, İl gençlik Kolları Başkanımız Emre Kahraman ile gideceğim” dedi.

‘ÇİZDİĞİ YOLDA YÜRÜYECEĞİZ’

Genel merkez teşkilatının Ankara’daki kampına da değinen Başkan Ellibeş, “Kızılcahamam Kampı’nda değerli Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız ülkemize, kamuoyuna ve teşkilatlara ciddi mesajlar verdi. İl başkanları ile yapacağımız toplantıda bizlere de mutlaka mesaj intikal ettirecektir. Bizler de onun çizdiği yolda, işaret ettiği yolda biz de emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

‘GÜZEL MESAJLAR ALIYORUM’

Göreve başladığından bu yana ziyaretlerini sürekli hale getiren Ellibeş, genel merkezden bu konuda bir mesaj alıp almadığı konusunda da konuşarak “Net olarak evet hayır demeyeyim ama olumlu ve güzel mesajlar alıyorum. Önemli olan şu: Kocaeli teşkilatlarımızın bundan duyduğu mutluluk ve memnuniyet. Onlardaki enerjinin sinerjiye dönüşmesi bu oluştu. Allaha çok şükür” diye konuştu.

‘ÖRNEK BİR TEŞKİLATIZ’

Sözlerini sürdüren Ellibeş, “Teşkilatlarımız zaten he daim de ifade ediyoruz ya Kocaeli Türkiye’ye örnek bir teşkilat yapısına sahip. Bunun böyle olduğunu bir kez daha il teşkilatımız tüm ilçe kadın ve gençlik kollarıyla birlikte ispat ettik. Bu nedenle Yüce Rabbim bizi böyle bir teşkilatın başkanı olarak görevlendirdiği için şükrediyorum. Her şey güzel gidiyor. Allah bundan sonrası da bizim için, millet için ülkemiz için daha iyi eder inşallah” dedi. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf