EĞİTİMİN MELEKLERİ KÖY OKULUNA LABORATUVAR KAZANDIRDI

EĞİTİMİN MELEKLERİ KÖY OKULUNA LABORATUVAR KAZANDIRDI

/
/

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli şubesi yılsonu yaklaşırken eğitim alanında yeni bir esere daha imza attı.

Dernek yönetimi Cumhuriyetin 96'cı yılında Kartepe ilçesi Suadiye ilkokulu ve Ortaokulu öğrencilerine Fen Bilimleri Laboratuvarı kazandırdı. Yaklaşık 350 öğrencinin eğitim gördüğü Suadiye İlkokulu ve Ortaokulu'nun Fen Laboratuvarının dün hazırlanan görkenli törenle hizmete açıldı.

DERNEK YÖNETİCİLERİ EKSİKSİZ KATILDI

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli şube başkanı Bilge Yener, Başkan Yardımcısı Tarhan Bulucu, Dernek yönetim kurulu üyeleri Aysen Günsay, Ümran Can, Meral Atay, Necla Hergül,Emine Duvarcı'nın katıldığı açılışta, Suadiye Ortaokulu Müdürü Hakan Bozan, okul öğretmenleri, velileri ve öğrenciler kusursuz ev sahipliği yaptı. 

PROJELERİYLE TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLUYORLAR

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi'nin gerek ilimizde gerekse il dışında eğitim ve sağlık alanında verdikleri desteklerin sayıları her geçen gün artıyor. Derneğin  eğitime ve sağlığa verdiği önem  birçok kurum ve kuruluşa örnek de oluyor. Bu kapsamda Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi'nin önümüzdeki yıl eğitim ve sağlık alanına verecekleri  destek ve katkıları daha da artacak. Özellikle kız çocuklarının eğitime kazandırılmasında yapacakları projeler örnek olacak.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf