Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Dokuzlar: Heyecanla Bekliyoruz !

Seçimi kazanmak için inançlarının tam olduğunu söyleyen AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, "Cumhurbaşkanımızın heyecanla bekliyoruz. " dedi.

Dokuzlar: Heyecanla Bekliyoruz !
Seçimi kazanmak için inançlarının tam olduğunu söyleyen AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, "Cumhurbaşkanımızın heyecanla bekliyoruz." dedi.
 
Kongre Merkezi'ndeki miting alanında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bekleyen AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar bir açıklama yaptı.
 

'SEÇİMİ KAZANACAĞIMIZA İNANARAK YOLA ÇIKTIK'

Dokuzlar açıklamasında "Sahayı seçime yansıtarak eğer bu seçimi aldık demektir. İzmit bizim için çok önemli. Biz İzmit'te göreve geldiğimizden beri seçimi alacağımıza inanarak çıktık yola. Bugün Cunhurbaşkanımızı da İzmit’te ağırlıyoruz. Burada da alanın haddinden fazla dolduğunu gördüğünüzde göreceksiniz. Biz de tüm ekiplerimiz ile seçime hazırız. Pazar günü halkın teveccühü sandığa yansısın, sonucu beraber göreceğiz. Cumhurbaşkanımızın heyecanla bekliyoruz." diye konuştu. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *