Dil Öğrenmenin Kocaeli’ndeki Tek Adresi

Dil Öğrenmenin Kocaeli’ndeki Tek Adresi

/
/

Dünyanın en önemli dillerini öğrenerek fark yaratmak istiyorsanız Kocaeli’ndeki ilk adresiniz Dil Kulesine uğramak olsun.  İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Almanca ve Rusça dillerini öğrenmek isteyenlerin tek ve doğru adresi Dil Kulesi 8 kişilik sınıflarda alanında uzman eğitmenlerle faaliyetini başarılı ve istikrarlı bir şekilde yürütüyor.

UZMAN EĞİTMENLER

Yahya Kaptan Mahallesi Şehit Ergün Köncü Sokak No:31 (Ramada Plaza karşısında) adresinde hizmet veren Dil Kulesi 350 metre kare alan üzerinde maksimum 8 kişilik sınıflarda ve alanında uzman eğitmenlerle hizmet veriyor. İlimizde yaklaşık 5 yıl önce Studio İtaliano adıyla Dolphin AVM karşısında Elif Akyıl Sevinç tarafından kurulan Dil Kulesi yoğun talep ve başarılı eğitim grafiğini giderek yükseltiyor. Yaklaşık 1 yıl önce Milli Eğitim yönetmelikleri gereği eğitim kurumlarında yabancı isimlerin kullanılması yasağının gelmesiyle ismini Dil Kulesi olarak değiştirdi. Bir yıldır Dil Kulesi Yahya Kaptan Mahallesindeki yeni adresinde geniş ve sosyal donatıları yüksek, İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Almanca ve Rusça dillerin eğitimi veriliyor. Talep üzerine özel firmaların yerlerine giderek eğitimlerde gerçekleştiriliyor.

BAŞARILI VE İSTİKRARLI KADIN İŞLETMECİ

İlimizdeki başarılı iş kadınlarından biri olan Elif Akyıl Sevinç aynı zamanda Danışmanlık yaptığı ve yabancı dil eğitimi verdiği Dil Kulesinde eğitmen (İtalyanca, İspanyolca, İngilizce) olarak da görev yapıyor.  Elif Akyıl Sevinç 1990 İzmit doğumlu. Mersin Üniversitesi  Gıda Mühendisliği bölümü mezunu. Ancak üniversite de okuduğu yıllarda girdiği sınavı kazanarak yurt dışına (İtalya) yabancı dil eğitimi almak için gidiyor. Sıfır dil ile gittiği İtalya’da ilk yıllarda çok zorluk yaşıyor.  Azmi ve çalışkanlığı ile Dünyaca ünlü iki dil okulundan biri olan İtalya’daki SIENA dil okuluna girmeyi başarıyor ve derece ile mezun oluyor. 

İTALYA’DAN 3 DİL ÖĞRENEREK GERİ DÖNDÜ

Başarının ve çalışmanın önünde hiçbir engel olmadığını belirten Elif Akyıl Sevinç 2011 yılında mezun olduktan sonra İtalya’daki SALERNO üniversitesine geçerek  (2013) mühendislik eğitimini tamamladı. Bilgi ve donanımını kazancını ülkesinde harcamak için Türkiye’ye 5 yıl önce geri döndü. İtalyan -Türk ortaklığı bulunan özel bir firmada genel koordinatörlük yaptı. Orada 2 yıl görev yaptıktan sonra yabancı dil öğrenmek isteyenlere Studio İtaliano’yu İzmit’te kazandırdı. Bugün Dil Kulesi adıyla faaliyet gösteren kurum Kocaeli’nde birden fazla dil eğitimi (İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Rusça) veren tek dil kursu olma niteliğini taşıyor.  Sıfır dil ile İtalya’ya giden ve bugün ileri derecede İtalyanca, İspanyolca ve İngilizce konuşan Elif Akyıl Sevinç Dil öğrenmek isteyen herkese tüm olanaklarımız ve donanımlı eğitmenlerimizle hizmet vermeye hazırız dedi.

KURUMSAL FİRMALARA TERCÜMANLIK HİZMETİ

Dil öğrenmenin püf noktasına değinen Elif Akyıl Sevinç pratik olmadan dil öğrenmek mümkün değil. Bize sıfır seviye de gelen bir öğrenciye yabancı hocalarla konuşarak eğitim veriyoruz. Şuan hiçbir yabancı dil okulunda hemen İngilizce, İspanyolca, Rusça, Almanca kursularını açılmıyor. Ancak grup oluşunca sınıf açılıyor. Bunun için de 3- 5 ay beklemek gerekiyor. Bizde bu durum söz konusu değil gelen kursiyere hemen istediği dil eğitimini başlatıyoruz. Öte yandan s eviyenize ve size özel yabancı dilde konuşma programları, Ofisimizde tamamı yabancı kadromuzla bire-bir pratik yapma şansı, Yaz okulları ve yurt dışında dil eğitimi almak isteyenler için yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmeti, Yurt dışı organizasyon firmaları için tercüman desteği, Uluslararası toplantılar,  Fuarlar, yurt dışı-yurt içi düzenlemiş olduğunuz her türlü organizasyonlarınızda uzman tercümanlarımızla hizmet veriyoruz dedi.

YURT DIŞINDA YAZ OKULU

İlkokul – Lise – Üniversite-Yetişkin gruplar için kurslarda ayrıca İngilizceyi en hızlı ve etkili öğrenmenin yolu olarak sürekli İngilizce konuşulan bir ortamda bulunmak ve sürekli pratik yapmaktır  sözlerine değinen  Elif Akyıl Sevinç ;  Dili yerinde öğrenmek için, yurtdışında en seçkin dil okullarında İngilizcenizi geliştirme fırsatı sunuyoruz.  İster Malta, ister Londra, ister Ottawa’yı seçin, döndüğünüzde harika bir İngilizceniz konuşuyor olacaksınız.  Üstelik pratik yapabileceğiniz birçok yabancı arkadaş edinmiş  de olacaksınız açıklamalarına yer veriyor.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf