Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Derince’de Parklara Bahar Temizliği

Derince genelinde dezenfekte çalışmaları tüm hızıyla sürerken başta Harikalar Sahili olmak üzere ilçedeki parklar ve yeşil alanlar yapılan peyzaj düzenlemeleriyle yaza hazır…

Derince genelinde dezenfekte çalışmaları tüm hızıyla sürerken başta Harikalar Sahili olmak üzere ilçedeki parklar ve yeşil alanlar yapılan peyzaj düzenlemeleriyle yaza hazırlanıyor.

YAZ DÖNEMİNE HAZIRLIK

Yurt genelinde koronavirüsle mücadele sürecinin başarılı bir şekilde sürdürülmesi ile hem vaka sayısının azalması hem de iyileşen hasta sayısının artması yaz dönemi öncesi normalleşmeye dönme konusunda umut veriyor. Salgına karşı ilçede etkin tedbirler alan Derince Belediyesi ekipleri de bir yandan rutin olarak dezenfekte işlemlerini sürdürürken diğer taraftan bahar dönemi kapsamında ilçe genelindeki parklar ve yeşil alanlarda kapsamlı bir çalışma yürütüyor.

HARİKALAR SAHİLİ PIRIL PIRIL

İlçede yer alan 79 parkın tamamında bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına devam eden ekipler, parkları koronavirüs salgınının ardından gelecek güzel günlere hazırlıyor. Derince Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri yaz dönemine hazırlanan ilçede park ve yeşil alanlarda çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler son olarak sokağa çıkma yasağının olduğu günleri değerlendirerek Harikalar Sahili’nde ot biçme, temizlik ve peyzaj düzenlemesi gerçekleştirdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *