Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Darp Ve Tehdit İle 90 Bin Lira İstediler!

İzmit’te, esnaf Salim S. 'yi darp ederek kolu ve bacağını kıran kişiler, tehdit ederek 90 bin lira istedi. Telefonu, gümüş yüzüğü ve kol saati gasp edilen Salim S. serbest bırakıldıktan sonra şikayetçi oldu.

İzmit’te, esnaf Salim S.'yi darp ederek kolu ve bacağını kıran kişiler, tehdit ederek 90 bin lira istedi. Telefonu, gümüş yüzüğü ve kol saati gasp edilen Salim S. serbest bırakıldıktan sonra şikayetçi oldu. Polisin operasyonu ile 6 kişi gözaltına alındı. 

İzmit'te esnaflık yapan Salim S.'yi tehdit eden kişiler, Kartepe'de bir eve çağırdı. Salim S.'yi darp edenler, tehdit ederek 90 bin lira para istedi. İki gün evde alıkonulan, kolu ve bacağı kırılan Salim S. hastaneye gitti. Bu sırada polis ekipleri Salim S.’nin ifadesini aldı.  Salim S. ifadesinde arkadaşı Yunus Ç. ile birlikte 2 yıl önce bir kaza geçirdiklerini, Yunus Ç.’nin kendisinden tehditle 90 bin lira istediğini iddia etti. İki gün boyunca evde alıkonduğunu ifade eden Salim S. cep telefonu, gümüş yüzüğü ve saatine el konulduğunu söyledi. Salim S., Yunus Ç. ve arkadaşlarından şikayetçi oldu. Polisin operasyonu ile 6 kişi gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerin ardından, 6 kişi 'nitelikli yağma', 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' ve 'kasten yaralama' suçlarından adliyeye sevk edildi. Ö.A., B.K. ve O.G. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Yunus Ç., İ.T. ve Ö.Ö. ise tutuklandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *