CUMHURBAŞKANIMIZDAN KANDIRA’YA SELAM VAR

CUMHURBAŞKANIMIZDAN KANDIRA’YA SELAM VAR

/
/

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, AK Parti Grup Toplantısı için gittiği Ankara'da bir dizi temaslarda bulundu.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan,” Cumhurbaşkanımızın öncelikle Kandıra’mıza selamı var açıklamasında bulundu. İlk olarak Ak Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez, İlçe teşkilatı ve meclis üyeleri ile birlikte Ak Parti Grup toplantısına katılan Başkan Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını dinledi.

VEKİLLERİ ANKARA'DA ZİYARET ETTİLER

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, daha sonra görüşmelerine sırasıyla; Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Selim Bağlı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri ve Finansman Dairesi Başkanı Nihat Yaman, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Trampa Dairesi Başkanı Adnan Şen’i ziyaret edilerek, Kandıra ile ilgili istişarelerde bulundu. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, daha sonra AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Av.Emine Zeybek, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır ve Radiye Sezer Katırcıoğlu ile TBMM’nde bir araya gelerek ilçe ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

KANDIRA İÇİN FİKİR ALIŞ VERİŞİNDE BULUNDULAR

Ankara temasları ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, ”Kandıra’mız için atılması gereken her türlü adımı Ankara nezdinde atmaya gayret gösteriyoruz. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Selim Bağlı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri ve Finansman Dairesi Başkanı Nihat Yaman, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Trampa Dairesi Başkanı Adnan Şen ile bir araya gelerek çeşitli fikir alış verişlerinde bulunduk.” dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN DESTEK ALDI

Daha sonra, Teşkilat mensupları ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılayan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan,” Cumhurbaşkanımızın öncelikle Kandıra’mıza selamı var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Bizleri tebrik edip başarılar diledi. Kandıra’lı hemşehrilerimize selamlarını söyledi. Kandıra halkımız için çalışmaya devam edeceğiz ve projelerimizi hayata geçirmeye özen göstereceğiz. Kandıra halkımız hizmetin en iyisini hak ediyor” dedi.

 

 

 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf