Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Cumartesi Günü Adaylığını Açıklıyor

30 Aralıkta Belediye Başkan Adaylığı için başvuracakİYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı, 30 Aralık Cumartesi günü Saat 15.

Cumartesi Günü Adaylığını Açıklıyor

30 Aralıkta Belediye Başkan Adaylığı için başvuracak

İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı, 30 Aralık Cumartesi günü Saat 15.00’da İlçe başkanlığı görevine veda ederek aynı gün İlçe Yöneticilerinden helalleşerek Belediye Başkan Adaylığı için  başvurusunu  yapacağını belirtti.

AYNACI HELALLIK ALACAĞIZ

Başkan İsmail Aynacı İYİ Parti Gölcük İlçe binasında İlçe yönetim Kurulu Üyeleriile bir araya gelerek Adaykık konusundaki kararını açıkladı.Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan İsmail Aynacı,31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı olarak seçimlere gireceğini ifade etti. 30 Aralık 2023 Cumartesi günü saat 15.00’da  İlçe binasında İlçe Başkanlığı görevine veda ederek Belediye Başkan Adaylık başvurusunu yapacağını söyleyen Aynacı İlçe yönetimindeki arakadaşlarımdan helallik alacağını belirtti.

DAHA İYİ BİR GÖLCÜK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Gölcük halkından da büyük teveccüh gördüğünü söyleyen Başkan İsmail Aynacı, Biz Gölcük’te zaten aktif siyaset yapıyoruz. Adaylığım için Gölcük’ten ve çevremden yoğun ilgininde olması bu konuda verdiğim kararımın ne kadar doğru olduğunu göstermekte sokağın siyasetini de milletin derdini de biliyoruz dedi. Başkan Aynacı Gölcük’e ve Gölcük Halkına gerçek hizmetin nasıl ve ne şekilde yapılacağını sözle değil bir birinden önemli projelerimizi hayata geçirerek icraat yaparak göstereceğiz.Gölcük İYİ insanlarla İYİ şeyler kazanacak çünki bunlaı yapacak ekibimiz var. Herşey daha İYİ bir Gölcük için dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *