CİHANGİR; BESLENMEYİ BİLMİYORUZ

CİHANGİR; BESLENMEYİ BİLMİYORUZ

/
/

Türk Anneler Derneği İzmit Şubesi üyeleri Op. Dr. Cemalettin Cihangir ile bir araya geldi. Cihangir, dernek üyesi kadınlara detoks ve yanlış beslenme hakkında bilgiler verdi

Türk Anneler Derneği İzmit Şubesi Başkanı Halide Özden Koçyiğit, yönetim kurulu üyeleri Tülay Yılmaz, Arzu Danabay, Feyza Top, Sevim Baymak ve dernek üyeleri Aynalı Fırın ve Pastanesi’nde Op. Dr. Cemalettin Cihangir ile bir araya geldi. Cihangir dernek üyesi kadınlara detoks ve yanlış beslenme hakkında bilgiler verdi. Cihangir konuşmasında, “Hiçbir hastalık bir anda ortaya çıkmıyor” sözlerini kullandı.

ÇOCUKLAR BESLENMEYİ BİLMİYOR

“Bütün hastalıkların geçmişten gelen alışkanlıkların birikimiyle ortaya çıkmaktadır” diyen Cihangir, “Hiçbir insan bir sabah uyandığında tansiyon hastası olmuyor. Aslında annelere düşen burada çok şey var. Bizleri büyüten anneler doğruları biliyordur ve o şekilde bizi büyüttüler. Ama teknoloji çağında çocuklar beslenmeyi bilmiyor” ifadelerini kullandı.

YEDİĞİMİZ HER ŞEY ASLINDA İLAÇTIR

Cihangir konuşmasının devamında, “Belli bir dönem kilo vermeye başladıktan sonra kilo durur. Çünkü yağdan ortaya çıkan toksinler bir süre sonra kemiklere ve kas dokusuna zarar vermeye başlar. Yediğimiz her şey aslında bir ilaçtır. Ekmek hariç tabi ki. Beyaz ekmeği bunun dışında tutuyoruz” şeklinde konuştu.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf