Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Chp’ye Büyük Katılım, 152 Yeni Üye

CHP Gebze İlçe Başkanlığı’nda dün üye katılım ve rozet takma töreni gerçekleştirildi. Tüm üyelerin davetli olduğu törene CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, Koca…

Chp’ye Büyük Katılım, 152 Yeni Üye

CHP Gebze İlçe Başkanlığı’nda dün üye katılım ve rozet takma töreni gerçekleştirildi. Tüm üyelerin davetli olduğu törene CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli il başkanlığı, ilçe başkanlığı ve üyeler katılım gösterdi.

Törende konuşma yapan Tarhan yeni üyeleri tebrik etti: “Öncelikle bugün burada bizi yalnız bırakmayan Genel Başkan Yardımcımız Gamze Akkuş İlgezdi’ye teşekkür etmek istiyorum. Partimize yeni katılan yoldaşlarımızın rozetlerini takmak için buradayız.  Her gün daha fazla güçlenerek emin adımlarla iktidar yolunda yürüyoruz. Ailemiz giderek büyüyor. Ailemize katılan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. İktidarın dediklerimize geldiğini her fırsatta görüyoruz.

TARHAN: “İKTİDAR HER FIRSATTA DEDİKLERİMİZE GELİYOR”

Elektrik faturalarında TRT payını kaldıralım dedik, kaldırıldı. Asgari ücretten alınan vergi almayalım dedik, vergi düşürüldü. 3600 ek göstergeyi verelim dedik, bugün bu düzenlemeler görüşülüyor. Gördüğünüz gibi bizim yıllardır söylediğimiz şeyleri şimdi gerçekleştiriyorlar. Bunların zamanında yapılması gerekiyordu. Türkiye daha demokratik daha adil bir yönetimi hak ediyor. Gençlerimiz ülkelerinde huzurla yaşamayı hak ediyor. İşçimiz, çiftçimiz, esnafımız ve en önemlisi çocuklarımız refah içinde geleceğe umutla bakacakları bir ülkeyi hak ediyor. CHP iktidarında Türkiye hak ettiği değeri görecek. İktidarımızın yakın olduğunu görebiliyoruz. Yarın bu ülke kardeşlik ve barışın ülkesi olacak”

İLGEZDİ: “84 MİLYONU 6 KURUŞLA SAĞLIKLI YAŞATACAKLARINI SÖYLÜYORLAR”

Törende konuşma gerçekleştiren İlgezdi: “Cumhuriyet Halk Partisi’ne yeni katılan yol arkadaşlarımı umutla ve inançla selamlamak istiyorum. Geçen hafta bütçe görüşmelerinde de gördüğünüz gibi vatandaş bir kez daha çaresizliğe, yoksulluğa, açlığa ve sefalete mahkum edildi. Günlük 7 kuruşla kadınları güçlendireceklerini söylüyorlar. Yetmiyor 72 kuruşla çocuklarımıza refah sağlayacaklarını iddia ediyorlar. 84 milyonun sağlığı için günde 6 kuruşla sağlıklı yaşatacaklarını söylüyorlar. Zorunlu harcamaları düşersek ellerinde günlük 15 liraları kalan emeklilerimiz hayattan da emekli ediliyorlar” dedi.

“İTİBARDAN DEĞİL TEMEL YAŞAM HAKKINDAN TASARRUF EDENLERE DUR DİYECEĞİZ”

Sözlerini sürdüren İlgezdi: “Londra’da bir avuç tefeciye ödedikleri 193 milyon faizle bu ülkenin bereketli topraklarını, emekçilerin alın terini, gençlerimizin geleceğini peşkeş çekenlerden hesap soracağız. Ekmeğine, işine aşına ihtiyacı olan vatandaşımızı bu karanlıktan kurtaracağız. İtibardan değil temel yaşam hakkından tasarruf edenlere artık dur demek bizim boynumuzun borcudur. Emeklilerimiz bugün 2 maaş ikramiye alınıyorsa bu Cumhuriyet Halk Partisi’nin eseridir. Taşeron işçilerimiz haklarına kavuştuysa bu Cumhuriyet Halk Partisi’nin başarısıdır. 3600 ek gösterge istisnasız herkes için masadaysa bu partimiz sayesindedir. Emekçinin üreticiden alınan gelir vergisi düşürülüyorsa bu bizim verdiğimiz hak mücadelemizin sonucudur. Mücadelemizi yılmadan yorulmadan sürdüreceğiz. Anadolu’nun tüm renkleriyle birlikte kucaklaşıp kardeşlik iklimini tekrar kazandıracağız. Gidiyor gitmekte olan, geliyor gelmekte olan” dedi.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *