Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

CHP’li Sarı: Islak İmzalı Oyları An Be An Takip Edeceğiz!

Seçmenlere 31 Mart yerel seçimleri için sandık güvenliği konusunda çağrı yapan CHP İl Başkanı Bülent Sarı: “Kocaeli’de her okulda sandık görevlimiz ve ıslak imzalı tutanakları takip edecek bilişim sorumlularımız var.

CHP’li Sarı: Islak İmzalı Oyları An Be An Takip Edeceğiz!

Seçmenlere 31 Mart yerel seçimleri için sandık güvenliği konusunda çağrı yapan CHP İl Başkanı Bülent Sarı: “Kocaeli’de her okulda sandık görevlimiz ve ıslak imzalı tutanakları takip edecek bilişim sorumlularımız var. Herkes oyunu kullansın, sandığına sahip çıksın." dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, seçim çalışmalarında saha ziyaretlerinin yanı sıra okullardaki sandık görevlileriyle ilgili çalışmaların da sıkı bir şekilde devam ettiğini ifade etti. Sarı, Kocaeli’de köyler de dahil oy kullanılacak bütün okullarda sandık görevlileri ve ıslak imzalı tutanakları kontrol eden okul bilişim sorumlularının bulunduğunu açıklayan Sarı, sandık güvenliği konusunda seçmenlere seslendi. 

'ISLAK İMZALI OYLARI AN BE AN TAKİP EDECEĞİZ'

Belediye başkan adaylarının saha çalışmalarını sürdürdüğünü hatırlatan Sarı: “Kocaeli’de oy kullanılacak bütün okullarda hem sandık görevlilerimiz, hem okul bilişim sorumlumuz, hem de müşahitlerimiz var. Görevlilerimizin olmadığı okul yok. Takibini çok iyi yapıyoruz, boş sandığımız yok. Sandıkları boş bırakmayız. Islak imzalı tutanaklar için de her okulda bilişim sorumlumuz var, hepsi seçim günü sandık başlarında hazır bulunacak. Bilişim sorumlusu, ıslak imzalı veriyi aktarınca aynı anda Genel Merkez’e de aktaracak. Yani verileri sandık sandık giriyorlar, bilgiler de saniyede bizim ekranımıza düşüyor. Her bölgeyi bu şekilde an be an takip ediyoruz. Seçime çok az bir süre kaldı. Son dakikaya kadar da çalışmalarımız sürecek. Adaylarımız da partililerimiz de hiçbir günü boş geçirmiyor. Bütün okullarda sandık güvenliği için tedbirimizi aldık. Vatandaşımız seçim günü mutlaka oyunu kullansın. Herkes oyuna sandığına sahip çıksın, inşallah 31 Mart’ta AKP’den kurtulacağız.” dedi.
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *