Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

CHP’li Ercan’dan Dokuzlar’a: Açıklama Yaptı Da Ses Tonunu Duyduk!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar’ın siyasetini ima ederek eleştirilerde bulunan CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan, “Nedense kaç gün sonra aklına gelmiş gazeteciler günü olduğu, bir basın toplantısı yapabilirdi.

CHP’li Ercan’dan Dokuzlar’a:  Açıklama Yaptı Da Ses Tonunu Duyduk!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar’ın siyasetini ima ederek eleştirilerde bulunan CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan, “Nedense kaç gün sonra aklına gelmiş gazeteciler günü olduğu, bir basın toplantısı yapabilirdi. Böylelikle ses tonunu görmüş olduk bir ilçe başkanı olduğunu duyduk bu da bu kente bir katkıdır.” dedi.

CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan ilçe binasında basın toplantısı düzenleyerek, ön seçim konusunda açıklamalarda bulundu. Ercan, toplantın AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar’ın kendisine yönelik eleştirilerine de cevap verdi.

‘MECLİS ÇOĞUNLUĞU KENDİLERİNDE’

Belediyenin çalışamaz gele gelmesinin sebebinin meclis çoğunluğunun Cumhur İttifakı’nda olmasından kaynaklandığını söyleyerek Dokuzlar’ı eleştiren Ercan, “Nedense kaç gün sonra aklına gelmiş gazeteciler günü olduğu, bir basın toplantısı yapabilirdi. Böylelikle ses tonunu görmüş olduk bir ilçe başkanı olduğunu duyduk bu da bu kente bir katkıdır diye düşünüyorum. İlçe başkanının açıklamasını okudum neresinden tutsam diye düşündüm ama hepsi aynı modda cümleler kullandığı için cevap verilmesi gerektiğini de düşünmüyorum. İzmit belediyesinin çalışmaz hale geldiğinden bahsetmiş ama meclis çoğunluğunun kendilerinde.” şeklinde konuştu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
1 kişiden 1 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *