Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

CHP Kocaeli'ye Kartal Adliyesi'nde Polis Engeli!

İmamoğlu ve Özçagdaş'a Desteğe Giden CHP'liler Kartal Adliyesi'nde polis engeline takıldı.

CHP Kocaeli'ye Kartal Adliyesi'nde Polis Engeli!

İmamoğlu ve Özçagdaş'a Desteğe Giden CHP'liler Kartal Adliyesi'nde polis engeline takıldı.

CHP Üsküdar ilçe Başkanı Suat Özçağdaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Kartal Adliyesi'nde görülen davalarını takip etmek isteyen CHP Kocaeli İl Yönetimi'nin adliyeye girişi polis ekipleri tarafından engellendi.

KARARA TEPKİ GÖSTERDİLER

CHP Üsküdar ilçe Başkanı Suat Özçağdaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Kartal Adliyesi'nde görülen davaları için yola çıkan CHP İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ve yönetiminin adliye binasına ilerleyişi polis ekipleri tarafından engellendi. Karara tepki gösteren CHP İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, kararın hukuksuz olduğunu belirtti. Yıldızlı, "Üsküdar İlçe Başkanımız Suat Ozçağdaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoglu'nun davalarının görüldüğü Kartal Adliyesi'ne giden tüm yollar hukuksuz bir şekilde kapatıldı. Polislerimiz ile vatandaşlarımızı karşı karşıya getiren bu hukuksuz kararların sonu gelecek. Az kaldı" ifadelerine yer verdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *