Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

CHP Kocaeli'de Seçim Öncesi Güç Gösterisi

CHP İl Başkanı Bülent Sarı seçim öncesi açıklamada  bulundu. Sarı:  1 Nisan'da Halkın zaferini engelleyemeyeceksiniz dedi.

CHP  Kocaeli'de Seçim Öncesi Güç Gösterisi

CHP İl Başkanı Bülent Sarı seçim öncesi açıklamada  bulundu. Sarı:  1 Nisan'da Halkın zaferini engelleyemeyeceksiniz dedi. 

Sarı; "Suya, ulaşıma, otoparklara yaptığı fahiş zamlarla, zam tarihini baştan yazan Tahir Bey ve tüm AKP’ye halkımız dünkü mitinglerinde yeter demiştir. Cumhurbaşkanının açıkladığı 85 bin kişinin değil, 30 bin kişinin bile katılmadığı alanda vatandaş iktidara ilk tepkisini vermiştir" dedi.

GÜÇ BİRLİĞİ YAPTILAR 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı 31 Mart Pazar günü yapılacak Yerel Mahalli İdari Seçimleri öncesinde seçim süreci ile ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada; CHP Kocaeli Milletvekilleri Harun Yıldızlı, Nail Çiler, Mühip Kanko, İl Başkanı Bülent Sarı, İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan, Büyükşehir Belediyesi’nin Başkan Adayı Atasoy Bilgin, TBMM Geçmiş Dönem Başkanvekili Haydar Akar, eski milletvekili Hikmet Erenkaya, eski İl Başkanları Cengiz Sarıbay, Selim Yıldız, Necat Çakır, Keramettin Gençtürk, Cihan Altunyuva, İzmit eski İlçe Başkanları Gökhan Darcan, Hakan Çakar, Selman Yıldırım, Orhan Dönmez, Alparslan Seymen, il yöneticileri ve izmit ilçe yöneticileri katılım gösterdi. Heyet açıklamanın ardından İzmit Yürüyüş Yolu'nsa seçim çalışmalarında bulundu.

SON OYUMUZ SİSTEME GİRENE KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ

Toplantıda açıklamalarda bulunan İl Başkanı Bülent Sarı seçimde iktidarın şoka uğrayacağını belirterek şunları söyledi: "Seçime artık sayılı saatler kaldı. Partim ve örgütümle gurur duyduğum bir süreç geçiriyoruz. Bu seçim gününde de sandıklara sonuna kadar sahip çıkacak, son oyumuz sisteme girene kadar mücadele edeceğiz! Devlet ve belediye imkanları ile seçim çalışması yapan AKP’nin karşısında dimdik duran örgütümüz, seçim akşamı Kocaeli’de adeta tarih yazarak emekliyi, işçiyi, öğrenciyi sömüren iktidara gerekli cevabı verecektir.

HALKIMIZ AK PARTİ'YE YETER DEDİ

Suya, ulaşıma, otoparklara yaptığı fahiş zamlarla, zam tarihini baştan yazan Tahir Bey ve tüm AKP’ye halkımız dünkü mitinglerinde yeter demiştir. Cumhurbaşkanının açıkladığı 85 bin kişinin değil,30 bin kişinin bile katılmadığı alanda  vatandaş iktidara ilk tepkisini vermiştir. Kira, işsizlik, ekmek derdinin üstüne bir de mülteci sorunları ile boğuşan halkımız,  31 Mart akşamı iktidara kırmızı kartı gösterecektir.

BÜTÜN ADAYLARIMIZ TEK VÜCUT

Halkın dertlerinden kopuk olan Tahir Büyükakın kendi teşkilatlarından umudunu kesince aklınca Cumhuriyet Halk Partisi örgütlerine bulaşma ihtiyacı hissetmiştir. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği akıl dışı açıklamalar, ne siyasi ahlaka ne de bir belediye başkanına yakışan niteliktedir. İzmit Belediye Başkanımız ve adayımız Fatma Kaplan Hürriyet, bu şehre tekrardan sosyal demokrasiyi hatırlatmıştır. Hem Fatma hanım, hem 11 ilçe belediye başkan adayımız, hem de Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Atasoy Bilgin’in yanında aynı kararlılıkla, aynı azimle, tek vücut olarak mücadelemiz devam etmektedir .

BİZİM KAVGAMIZ MİLLET KAVGASI

Bunu gören Tahir Büyükakın çocuk gibi elinden tutup gezdirdiği İzmit adayının ve diğer ilçelerdeki adayların kötü gidişatının farkındadır. Hal böyleyken kendi koltuğu da sallantıda olunca mesnetsiz iddialarını artırmıştır. Genel Merkezimiz, Kocaeli İl örgütümüz, milletvekillerimiz, ilçe örgütümüz, gençlerimiz, kadınlarımız, geçmişte bu partide görev yapmış başkanlarımız tüm belediye başkan adaylarımızın arkasında kenetlenmiştir. Yıllardır fitne tohumları ekerek siyaset yapmaya çalışan AKP iktidarı bilsin ki bizim partimizde Türkiye’nin menfaatleri için kavga olur. Bizim kavgamız millet kavgasıdır, hizmet kavgasıdır. Biz kendileri gibi rant kavgasına tutuşmayız

HALKIN ZAFERİNİ ENGELLEYEMEYECEKSİNİZ

Tüm ilçe belediyesi başkan adaylarımız ve büyükşehir belediyesi başkan adayımız Atasoy Bilgin bu partinin öz evlatlarıdır. Partimizin öz evlatlarıyla çıktığımız bu yol 31 Mart’ta zaferle taçlanacaktır. İktidar için her türlü oyuna girişenlere buradan sesleniyorum. Bu halk için hizmet etmemizin önüne geçemeyecek, 1 Nisanda Halkın zaferini engelleyemeyeceksiniz.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *