Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

CHP İzmit'te Seçim Startı Verdi!

Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Örgütü, bugün İzmit Kültür Tepesi’nde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk takdiminde bulunarak seçim startını verdi.

CHP İzmit'te Seçim Startı Verdi!

Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Örgütü, bugün İzmit Kültür Tepesi’nde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk takdiminde bulunarak seçim startını verdi.

31 Mart Yerel seçimleri öncesi Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) İzmit İlçe Örgütü seçim  startını verdi. CHP İzmit, bugün İzmit Kültür Tepesi’nde bulunan Atatürk Anıtı’nda çelenk töreni düzenledi. Törene; İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan, CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Akbulut, İKM Başkanı Murat Öztürk, CHP İzmit'in eski ilçe başkanları, SKM üyeleri ile partililer katıldı. Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu ile başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile davam etti.

ERCAN: YOLA ÇIKIYORUZ

Programda konuşan CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan, “Haftanın ilk gününde, sabahın erken saatlerinde, 31 Mart yerel seçimleri için hep birlikte İzmit’i güçlü kılmak için yola çıkıyoruz. Çelenk sunumumuzun ardından şehitliğe çıkacağız. Bugün yerel seçimlerin startını veriyoruz” dedi.

HÜRRİYET: HEP BİRLİKTE SAHADAYIZ

Ardından konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ise, “Bugün güzel bir sabah. Seçim startı diyoruz ama usulen diyoruz. Biz hep birlikte sahadayız ama bugün daha güçlü bir giriş yapalım istedik. SKM’mizi çok geniş oluşturduk. Bu sabah SKM üyelerimizle hep birlikte çelenk sunalım ardından şehitliğe çıkalım dedik. Katıldığınız için teşekkür ederim. Hep birlikte o sandıktan güzel sonuçlarla ayrıldığımız bir seçim olsun” ifadelerini kullandı.

ŞEHİTLİKTE ANMA

Kültür Tepesi'ndeki törenin ardından CHP heyeti, Bağçeşme Şehitliği'ne geçti. Burada gerçekleştirilen anma törende ise şehitler için dualar edilirken, mezarlar ziyaret edilerek karanfil bırakıldı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *