Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

CHP İzmit'te Kongre Tarihi Değişti!

Kongre heyecanı devam eden Cumhuriyet Halk Partisi’nde Genel Merkez kararıyla, kalan ilçelerin kongre tarihleri değişti.

CHP İzmit'te Kongre Tarihi Değişti!

Kongre heyecanı devam eden Cumhuriyet Halk Partisi’nde Genel Merkez kararıyla, kalan ilçelerin kongre tarihleri değişti. İzmit İlçe Başkanı Gökhan Darcan, 10 Eylül’de yapılması beklenen İzmit kongre tarihinin 2 Eylül Cumartesi gününe alındığını duyurdu.

10 Eylül tarihinde Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde kongre yapacağı duyurulan İzmit İlçe Başkanlığı’nda kongre tarihi geriye alındı. İzmit İlçe Başkanı Gökhan Darcan Kongrenin yeni tarihinin 2 Eylül Cumartesi günü olduğunu açıkladı.

“2 EYLÜL CUMARTESİ GÜNÜ”

Kararın genel Merkez tebligatıyla bildirildiğini duyuran İlçe Başkanı Darcan konuyla ilgili yaptığı duyuruda, "Partimizin  kararı ile başlayan kongre süreçlerimiz 10 Eylül 2023 tarihinde sonlanacak ve bu tarihten sonra yapılmayacaktır. Genel merkezimizin yazılı olarak gönderdiği talimat gereği CHP kuruluş yıl dönümü sebebi ile 8-9-10 Eylül tarihli kongrelerin farklı bir tarihe çekilmesi istenmiştir. Bu sebeple daha önce paylaştığımız 10 Eylül 2023 tarihli kararın iptaline ve kongre tarihimizin 2 Eylül 2023 tarihine alınmasına karar verilmiştir. Partimize ve ilçemize hayırlı olmasını dileriz. Saygılarımızla." ifadelerine yer verdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *