Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

CHP İlçe Başkanı Darcan'dan Seçim Sonrası İlk Açıklama

CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Darcan 28 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Darcan; CHP İzmit İlçe Yönetimi olarak görevi devir aldığımız 27. 02.

CHP İlçe Başkanı Darcan'dan Seçim Sonrası İlk Açıklama

CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Darcan 28 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

Darcan; CHP İzmit İlçe Yönetimi olarak görevi devir aldığımız 27.02.2023 tarihinden başlayan süreçte büyük bir inanç ve istekle Cumhuriyetimizin istikbali, çocuklarımızın yarınları, gençlerimizin geleceği için yorulmak bilmeden büyük bir gayretle mücadele ettik.

PARTİ EMEKÇİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ 

Bu kısa çalışma sürecinde tüm desteğini yanımızda hissettiğimiz, Örgütlerimizin yöneticilerine, ümidimizi hep yeşerten gençlik kollarımıza, tüm emeklerin içinde ön alan kadın kollarımıza, İl Başkanımıza, aday adayı ve seçilen Vekillerimize, mahalle örgüt başkanlarımız ve sandık başlarında bizleri temsil eden parti emekçilerimize, bu yolda bizlere verdikleri kıymetli destekleri için yürekten teşekkür ediyoruz.

TÜM FEDAKARLIĞI HAZIRIZ

Göreve geldiğimiz üç ay önceki çalışma isteğimiz ve heyecanımız nasılsa bugün de aynı mücadele azmi ile doluyuz.
Bu kısa sürede yaptığımız yoğun çalışmaları önümüzdeki süreçte de arttırarak devam ettireceğimiz konusunda hiç kimsenin şüphesi olmasın; Biz Buradayiz  Ve Tipki Dün Olduğu Gibi Partimiz İçin Elimizden Gelen Tüm Fedakarliği YapmayaHazırızz.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *