Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

CHP İl Danışma Kurulu'nda Büyük Gerginlik!

CHP Kocaeli İl Danışma Kurulu Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. Daha önce kısa süreli arbedenin yaşandığı danışmada milletvekili Harun Özgür Yıldızlı’nın kuzeni Berkay Yıldızlı ‘Vuracağım seni’ diyerek Caner Arduç’un üzerine koştu.

CHP Kocaeli İl Danışma Kurulu Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. Daha önce kısa süreli arbedenin yaşandığı danışmada milletvekili Harun Özgür Yıldızlı’nın kuzeni Berkay Yıldızlı ‘Vuracağım seni’ diyerek Caner Arduç’un üzerine koştu.

Danışmada söz alan Harun Özgür Yıldızlı, “Emine ablacığım bana eleştiride bulundu. İl başkanlığı dönemimde ne zaman kapıyı çalsa kapımı her zaman açtım. Onur kurulu üyeliği hakkında toplantıdan sonra onunla konuşacağım. Yanlışım varsa özür dileyeceğim.

“İŞİNİ YAPSIN YETER”

Necdet Akar’ın eleştirileri hakkında o zamanşar il başkanıyım. Önceki Kartepe ilçe başkanımızın edebiyatı iyiydi ama icraati kötüydü. Vefat etmiş üyeleri gönderiyor. Uyardım. Ben tek tek oradaki kanaat önderlerini aradım. Benim sevip sevmemem ile alakası yok. İşini yapsın yeter bana. Sonra sandıklarda seçim günü elaman ararsınız.

“KENDİ CEBİMDEN ANKET YAPTIRDIM”

Sayın genel başkanımıza gittik. Sonra otele gittik. Bu aday belirleme sürecinden önce bir araştırma yaptım. Özellikle siyasette hiçbir zaman gri tarafta kalmadım. Bilime inanan bir insan olduğum için anket yaptırdım. Kendim cebimden anket yaptırdım. Aldığım sonuçlar doğrultusunda birlik beraberlik sağlanmazsa seçimi alma iddiamız olmadığını söylediler. Böyle bir iddia varsa neden kimse benden takım elbise istemedi?

“RAHMETLİYİ YATTIĞI YERDE RAHAT BIRAK”

Bir tane genç çıksın söylesin bana hiçbir genci kapıda bırakmadım. Rahmetli Tugay Adak üzerinden siyaset yapmayı biliyorsun. Rahmetliyi yattığı yerde rahat bırak. Otelin lobisinde partinin daha özel şeyleri konuşuldu. Bunları mı söyleyelim. Ben partiliyim benim babamın ölürken bana söylediği söz ‘partine sahip çık’ oldu” dedi. Milletvekili Yıldızlı’nın konuşmasının ardından kuzeni Berkay Dorukhan Yıldızlı ‘Caner vuracağım seni’ diyerek Caner Anduç’un üzerine koştu. Yıldızlı partililerin araya girmesi ile salondan çıkartıldı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *