Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

CHP Derince İlçe Başkanı Yamen: Biz Bu Masalları 23 Yıldır Dinliyoruz

CHP Derince İlçe Başkanı Taşkın Çağatay Yamen, seçim gününe en yakın zamanlarda AKP’ nin açıklayacağı sürpriz projelerin hastane ve okul olabileceğini belirtmişti.

CHP Derince İlçe Başkanı Yamen: Biz Bu Masalları 23 Yıldır Dinliyoruz

CHP Derince İlçe Başkanı Taşkın Çağatay Yamen, seçim gününe en yakın zamanlarda AKP’ nin açıklayacağı sürpriz projelerin hastane ve okul olabileceğini belirtmişti.

CHP İlçe Başkanı Yamen, AKP Derince’ nin yaptığı açıklamasına karşı “Daha önce yaptığım bir açıklamada dedimki; AKP her an bir hastane yada okul yapacağız diye bir açıklama yapabilir. Bu açıklamanın üzerinden bir gün sonra AKP den müjde diye benim söylediklerim paylaşıldı. Söylemiştim biz bu masalı 23 yıldır dinliyoruz.”

“SÖYLEYECEK YA DA YAPACAK BİR ŞEYLERİ KALMADI”

CHP Derince İlçe Başkanı Taşkın Çağatay Yamen, Cumhur İttifakının kaybedeceğini anladığını ve paniklemiş olduğunu belirtti, “Söyleyecek sözü kalmayan Cumhur İttifakı bileşenleri Derince Belediyesindeki kişisel rantlarının gideceğini anladıklarından panikleşmiş durumdalar ve bunun içinde ne yapacaklarını, ne diyeceklerini şaşırmış görünüyorlar. Şunu diyolar olmuyor, bunu diyolar olmuyor. Söyleyecek yada yapacak bir şeyleri kalmadı. Çünkü Derince halkı artık bu boş laflara geçit vermeyecek.”

CHP BELEDİYECİLİĞİ İLE TANIŞMAYA VE KAVUŞMAYA AZ KALDI

“Derinceli hemşerilerimiz hiç merak etmesin adayımız Sertif Gökçe başkanlığında CHP belediyeciliği anlayışı ile tanışmaya ve kavuşmaya az kaldı” CHP Derince İlçe Başkanı Taşkın Çağatay Yamen, CHP’ li belediyelerinin hizmetlerinin örnek olduğunu ve Derince’ nin CHP belediyeciliği ile kavuşacağını söyledi, “CHP Belediyeciliğinin ne anlama geldiğini neler yaptığını İstanbul, Eskişehir, Muğla, Çanakkale, Mersin, Ankara gibi illerimizdeki uygulamalardan biliyoruz. Zira Türkiye çapında yapılan araştırmalar sonucunda insanların çoğunlukla bu illerde yaşamak istediği sonucu ortaya çıkmaktadır. İşte bu tam olarak CHP Belediyecilik anlayışının sonucudur. Derinceli Hemşerilerimiz hiç merak etmesinler adayımız Sertif Gökçe başkanlığında CHP belediyeciliği anlayışı ile tanışmaya ve kavuşmaya az kaldı. Güzel günlerde görüşmek üzere.”

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *