Çeker, Cumhur İttifakı İle Buluştu

Çeker, Cumhur İttifakı İle Buluştu

/
/

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ile bir araya gelerek sağlık çalışanlarının sorunlarını aktardı

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ile geçtiğimiz akşam bir araya geldi. Cumhur İttifakı’nın il başkanları ile yapılan görüşmede Şube Başkanı Ömer Çeker, sağlık hizmet kolunda bulunan kurum ve kuruluşların sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüşlerini paylaştı. Sağlık çalışanlarının ve kurumların sorunlarının giderilmesi bazı hastanelerdeki gereksiz israfın ve usulsüz uygulamaların önüne geçilmesi hususunda il başkanlarını bilgilendiren Çeker, kendilerinden destek istedi. Çeker görüşme için vakit ayıran Ak Parti İl Başkanı Mehmet Elibeş’e ve MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’ye teşekkür etti.

‘BAŞKANLARIMIZI BİLGİLENDİRDİK’

Görüşme sonrası açıklama yapan Başkan Çeker, “Sağlık çalışanlarının ve kurumların sorunlarının giderilmesi için akşamın dar vaktinde bize zaman ayıran Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’ye kamuoyu huzurunda teşekkür ederim. Türk Sağlık Sen olarak sağlık çalışanlarının ekonomik ve sosyal haklarının geliştirilmesi için mücadele vermek ve çalışmak yapmak gibi sağlık çalışanlarına karşı sorumluluğumuzun yanında milletimize, devletimize karşı da sorumluluklarımız var. Bu sorumluluklarımız çerçevesinde devlet kurumunun ali menfaatine olacak önemli bir konu hakkında kendilerini bilgilendirmek suretiyle desteklerini istedik” dedi.

‘DESTEK VERECEKLER’

AK Parti İl Başkanımız Mehmet Ellibeş ve MHP İl Başkanımız Aydın Ünlü halkın daha etkin ve nitelikli sağlık hizmetine erişmesi amacı ile yürütülen her türlü çalışmaya destek vereceklerini belirtti. Aksine bir tutum ve davranış içinde bulunan ve sağlık çalışanlarının hizmet sunumunu olumsuz yönde etkileyecek moral ve motivasyonlarını bozacak idari uygulamalara karşı gerekli tedbirleri almak üzere çaba sarf edeceklerini, hukuk dışı uygulamaların takipçileri olacaklarını belirttiler” diye konuştu. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf