Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Çakar: Sevgiyi Siyasetle Yoğuracağız

Çakar: Sevgiyi Siyasetle Yoğuracağız

Kocaeli büyükşehir Belediyesinin deprem bölgesine yardımları için teşekkür eden Kılıçdaroğlu’nun siyasette olması gereken tabloya katkı sunduğunu belirten CHP Milletvekili aday adayı Çakar, “Sevgiyi hiçbir yurttaşımızdan esirgemeyen siyaset oluşumunun mimarı olacağız” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hatay ziyareti sırasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmaları da inceledi. Kılıçdaroğlu’nu Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın karşıladı. Siyaset arenasında özlenen bir tablo evren Kılıçdaroğlu ve Büyükakın, bir süre deprem alanındaki son durumu konuştu.  Kılıçdaroğlu’na alandaki çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Büyükakın, siyasetteki kutuplaşmanın önüne geçen fotoğraflar verdi. Kılıçdaroğlu ise deprem bölgesi için çalışan Kocaeli Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

‘KAVGADAN UZAK HİZMET EDİYORLAR’

Kılıçdaroğlu’nun bölgeyi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin yardım çadırını gezmesi sonrası konuyu değerlendiren CHP Milletvekili aday adayı Hakan Çakar, “Dün Hatay’a giden Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın ile birlikte Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin kontrolünde olan çadır kenti ve yapımına başladığı Sahra Hastanesi alanını gezerek bilgi aldı. Kılıçdaroğlu, ziyaret sonrası çalışmaları için Başkan Büyükakın’a teşekkür etti. İşte siyasette özlenen tablo, kavga ve gürültüden uzak, yurttaşlarımızın faydasına hizmet eden davranış biçimi” ifadelerini kullandı.

‘SEVGİDE AYRIM YAPMAYACAĞIZ’

Sözlerini sürdüren Hakan Çakar, “AKP’nin kadrolarının tamamı elbette kavga, gürültü, hakaret hatta küfürden beslenmiyor. Elbette bu davranış biçiminin aksine yurdunu, yurttaşlarını seven insanlar var. Elbette her AKP’li Partili Cumhurbaşkanı’nın yaptığı gibi Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar’ın kurduğu Sahra Hastanesi ile dalga geçecek kadar kin ve nefret dolu değil. Bugün Genel Başkanımız göstermiştir ki; doğru olanı parti gözetmeksizin kutlamak, teşekkür etmek, saygı duymak da mümkün. Saygı, sevgi ve hizmet anlayışı ile dolu yüreklerimiz ile bu özlenen tabloyu bizler yeniden tesis edeceğiz. Yeniden kavgasız bir Türkiye mümkündür ve CHP iktidarımız da sevgiyi ayrım gözetmeksizin, hiçbir yurttaşımızdan esirgemeyen siyaset oluşumunun mimarı olacağız” diye konuştu. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *