Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Büyükşehir İtfaiye Filosunu Güçlendiriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 8 itfaiye aracı daha almak için ihale düzenledi. İhaleye 2 firma teklif verdi. Türkiye’nin en başarılı itfaiyelerinden biri olan Kocaeli İtfaiyesi filosunu yeni araçlarla güçlendiriyor.

Büyükşehir İtfaiye Filosunu Güçlendiriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 8 itfaiye aracı daha almak için ihale düzenledi. İhaleye 2 firma teklif verdi.

Türkiye’nin en başarılı itfaiyelerinden biri olan Kocaeli İtfaiyesi filosunu yeni araçlarla güçlendiriyor. Birçok olayda ve afette erken müdahaleyle önemli işler başaran itfaiye ekibi modern araçlara kavuşuyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 8 yeni itfaiye aracı alımı için ihale düzenlendi. Büyükşehir ana hizmet binasında düzenlenen ihaleye 2 firma teklif verdi. İhalede en düşük teklif 37 milyon 950 bin TL oldu.

İTFAİYE FİLOSUNA 8 ARAÇ DAHA

Kocaeli Büyükşehir İtfaiyesi yeni gelecek tam donanımlı araçlarla filosunu daha da genişletmiş olacak. Büyükşehir İtfaiyesinin yeni alacağı 8 adet 18 metre merdivenli ve 2,5 ton su kapasitesine sahip araçlar, takviye aracı olarak görev yapacak. Ayrıca bu araçlarda ilk müdahale de yapılabilecek. Kocaeli İtfaiyesi filosunda bunlarla birlikte araç sayısını 114’e çıkarmış olacak. Teklifler komisyon tarafından değerlendirildikten 120 gün içerisinde araçlar teslim edilecek.

FİRMALAR TARAFINDAN VERİLEN TEKLİFLER

1.    Karba Otomotiv  37 milyon 950 bin TL

2.    CNR Belediye Hizmet Araçları  41 milyon TL

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *