Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Büyükakın; İlk İşimiz Bize Küsen Seçmenin Göllünü Almak!

AK Parti Kocaeli İl ve İlçe Teşkilatları Ramazan Bayramını birinci günü düzenlenen programla bayramlaştı.

Büyükakın; İlk İşimiz Bize Küsen Seçmenin Göllünü Almak!

AK Parti Kocaeli İl ve İlçe Teşkilatları Ramazan Bayramını birinci günü düzenlenen programla bayramlaştı. Bayramlaşmada partililere yönelik konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın; Seçmen, sandığa gidip oy vermek yerine bize gönül koyduğu mesajını verdi. Bize küstüm. Şimdi bize düşen görev, onların gönlünü kazanmak dedi. 

Ak Parti Kocaeli Teşkilatı Ramazan Bayramının birinci gününde Antikkapı’da düzenlenen programla bayramlaştı.  Bayramlaşma programına; AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Veysal Tipioğlu, Cemil Yaman, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır, Kocaeli  Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti MKYK Üyesi İlyas Şeker, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi Mehmet Ceran, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, AK Parti Kocaeli eski İl Başkanları Mahmut Civelek, Şemsettin Ceyhan, Mehmet Ellibeş, ilçe başkanları, yönetimleri ve partililer katıldı.

BÜYÜKAKIN; MARMARA BÖLGESİ’NİN BİRİNCİ TEŞKİLATISINIZ

İlk olarak söz alan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın,” Evvela bayramınızı tebrik ediyorum. Sevdiklerinizle beraber, evlatlarınızla, dostlarınızla, sevdiklerinizle birlikte rabbim sizlere nice bayramlar göstersin. Tabi bir seçim döneminden çıktık. Yorucu bir seçim dönemiydi. Seçimde her biriniz inanılmaz emek verdiniz. Teşkilatımızın her kademesindeki tüm mensuplarımız bir yandan emek verdiniz. Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Sizler Marmara Bölgesi’nin birinci teşkilatısınız. Sizleri yürekten kutluyorum. Türkiye'nin yüz akı olan illerden biriyiz. Genellikle beni aradıklarında söyledikleri şey şu: Çok üzüldük ama sizle sevindik diyorlar. Türkiye’nin gözü Kocaeli’nin üzerinde. Kocaeli’nin başarısı önümüzdeki süreçte tüm Türkiye’te moral olacak. Onun için çok daha fazla, çok daha azimle çalışmaya devam edeceğiz. Sandığa gitmeyen bir seçmen kitlesi var. Bazılarında yüzde 20, bazılarında yüzde 25, bazılarında da yüzde 30. Bu seçmen, sandığa gidip oy vermek yerine bize gönül koyduğu mesajını verdi. Bize küstüm dedi. Şimdi bize düşen görev, onların gönlünü kazanmak, onların gönlüne yeniden girmek. Sevindirici olan şey şu: Sandığa gidip başkan bir oy kullanmadılar. Dolayısıyla bizim önümüzdeki süreçte yapacağımız şey, onların gönlünü almak olacak. Ben bu duygu ve düşüncelerle her birinizin bayramını tekrar tebrik ediyorum. Her birinizi saygıyla muhabbetle selamlıyorum.” dedi.

HÜLAGÜ; DEMOKRASİ HAZIMSIZLARINA MİLLETİMİZ DERS VERECEKTIR

AK Parti Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Sadettin Hülagü, "Bugüne dek yaptığımız her işte ve faaliyetteki kararlılık, çalışma aziz milletimizin teveccühü ile bizi başarılı kıldı. Kurulduktan bir yıl sonra iktidara gelen ve her seçimde birincilikle çıkan bir parti olduk. Yapılan hizmetleri inkar ederek siyaset yapmaya çalışanlara ise bu millet vakti geldiğinde gerekli cevabı verecektir. Her bir vatandaşımızın geleceği için hayal kurmayı ve bunları hayata geçirmeyi devam ettireceğiz. Bu seçimde de her türlü mücadeleyi verdik, Allah’a hamdolsun ki Kocaeli’de hem büyükşehirde hem de ilçelerimizde büyük başarı elde edildi. Bu başarıya karşın bir buruklukta olduğu hepinizin malumu. Bunun nedeni biz aziz milletimize aşkla hizmet edip yapılacak projelerin sekteye uğramasından endişe duymaktayız. Bu seçim sürecinde örgütlerin başarılarını karalamaya çalışanları gördük. Milletin değerlerini küçük gören bu demokrasi hazımsızlarına milletimiz dersi verecektir. “ dedi.

TALUS, 61 BİN KİŞİ SANDIĞA GİTMEMİŞ

Programda son olarak konuşan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, "Geçen sene de Ramazan Bayramında beraberdik. Millet 14 ve 28 Mayıs’ta bize büyük destek verdi. Kocaeli genelinde vatandaş bize iki işaret verdi, Kocaeli AK Parti olarak başarılı, diğer ilçelerde ise sandıklara bakmamızı, sonucu değerlendirmemizi istedi. Gece gündüz çalışan teşkilat mensuplarımızdan Allah razı olsun. Şu an 361 bin kişi sandığa gitmemiş bizim bunun için herkese ulaşmamız lazım. Bir olursak beraber olursak Kocaeli teşkilatları olarak Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği vereceğimize inanıyorum. Bugün bizi burada yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyor ve hepinizi bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *