Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Büyükakın İlk Atamayı Yaptı!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın yeni dönemin ilk atamalarını gerçekleştirdi. Kocaeli Büyükşehir Belediye başkanlığına ikinci kez oturan Tahir Büyükakın, yeni dönemde ilk atamasını da gerçekleştirdi.

Büyükakın İlk Atamayı Yaptı!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın yeni dönemin ilk atamalarını gerçekleştirdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye başkanlığına ikinci kez oturan Tahir Büyükakın, yeni dönemde ilk atamasını da gerçekleştirdi.Büyükakın; İsmail Yıldırım’ı siyasi danışman olarak atarken,  başkanvekili olarak görev yapan Mustafa Soydabaş’da  kentsel dönüşümden sorumlu danışman olarak  görevlendirdi.

BU DÖNEM DANIŞMAN  KADROLARINI DAHA FAZLA KULLANACAĞIM

Yerel seçimler sonrası ikinci dönemi için tekrar göreve seçilen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın yaptığı açıklamada, “İki tane başkan danışmanı atayarak göreve başlayacağım. Biri İsmail Yıldırım kardeşimiz. Kendisi uzun süre Karamürsel’e hizmet etti. Bu dönem siyasi danışman olarak hizmet verecek. Büyükşehir Belediye Başkanvekilimiz Mustafa Soysabaş yıllardır bizle çalışıyor. Kendisini kentsel dönüşümden sorumlu danışman olarak danışman kadrosuna atayacağım. Kendisi bana müşavirlik yapacak. Kentsel dönüşüm çalışma konularımızı takip edecek. İkisi de itibarlı arkadaşlarımız. Büyükşehir Belediyesi’ne katkı sunacaklarına inanıyorum. Bu dönem danışman kadrolarını daha fazla kullanacağım.”

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *