Budak Ailesi İngiltereli Gelin Aldı

Budak Ailesi İngiltereli Gelin Aldı

/
/

İzmitli öğretmen ailesin yakışıklı oğulları İşletme mezunu Serçin Budak İngiltereli Lauren Grath ile hafta sonu Emex Otel’de gerçekleşen düğün töreni ile dünya evine girdi. İngiltere’de yaşayacak olan çift balayı için Kapadokya’da gitti.

İzmit’te eğitim camiasının yakından tanıdığı TBMM İlkokulundan emekli sınıf öğretmeni Gülhan ile Haşim Budak çiftinin oğulları Serçin Budak  dillere desten bir düğün ile evlendi.  İngiltere’den gelin alan Budak ailesi Türk örf adet ve geleneklerine göre bir düğün gerçekleştirdi.  İngiltereli Donna ile Mc Grath ailesi ile akraba olan Budak ailesi İngiltere’den gelen kalabalık konuklara kusursuz ev sahipliği yaptı.  Düğüne yakın dost ve akrabaların yanı sıra davetli seçkin konuklar katıldı.

 İNGİLTERELİ GRATH AİLESİ İLE DÜNÜR OLDULAR

Dumlupınar Üniversitesi İşletme mezunu aynı zamanda Universty Of Manchester’da masterını başarı ile tamamlayan, Manchester The Mere Golf Resort And Spa Hotel’de Operasyon Müdürü olarak görev yapan Serçin Budak İngiltere’de Tommy Hilfiger Manager Collage’ne mezunu Lauren Grath  ile İzmit Emex Otel’de nikah ve düğün merasimi  ile evlendi. Seçkin Budak’ın düğündeki nikah şahitliğini kız kardeşi Burçin Budak Lauren Grath’ın nikah Şahitliğini ise yakın arkadaşı İngiltere’den gelen Catherine Murray üslendi.Gözyaşlarını tutamayan ingiltereli güzel gelin Lauren Grath damadın ayağına basmayı da unutmadı. 

HALAY ÇEKİP DANS ETTİLER

Serçin ile Lauren’in düğünü Türk ve İngiltere’nin karışık hareketli oyunları ile renklenirken geç saatlere kadar süren eğlence de ikram kusursuz bir şekilde gerçekleştirildi.  Emex otel havuz başında gerçekleşen düğün eğlenceyi doruğa taşırken, tek tek masaları dolaşan konuklarla özel ilgilenen Serçin ve Lauren İngiltere’de yaşayacaklarından dolayı düğün sonrası balayı için Kapadokya’ya gittiler.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf