Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Bozkurt Uslu, Adayım Diyerek Yola Çıktı!

Geçtiğimiz dönem CHP'nin Körfez Belediye Başkan adayı olan Bozkurt Uslu, "Körfezli hemşehrilerimden destek gördüm" diyerek aday adaylığını açıkladı.

Bozkurt Uslu, Adayım Diyerek Yola Çıktı!
Geçtiğimiz dönem CHP'nin Körfez Belediye Başkan adayı olan Bozkurt Uslu, "Körfezli hemşehrilerimden destek gördüm" diyerek aday adaylığını açıkladı.
 
2019 yerel seçimlerinde CHP Körfez Belediye Başkan adayı olan Bozkurt Uslu, aday adaylığını açıkladı. Parti Meclisince aday olarak gösterileceğini ifade eden Uslu, gençlik fotoğrafını da sosyal medyadan paylaşarak yola çıktığını ve destek beklediğini ifade etti.

'KÖRFEZ İTTİFAKINI KURACAĞIZ'

Bozkurt Uslu yaptığı açıklamada "Bizim 5 yıl önce yarım kalmış bir hikayemiz var. Hepinizin bildiği gibi ismim Parti Meclisinden çıktı ve Körfez Belediye Başkan adayı oldum. Sonrasında ise Körfez ilçemiz ittifak dahilinde İYİ Parti’ye verilen ilçelerden biri oldu. Ben de partimin bir neferi olarak ittifakımız için çalıştım. Fakat sonuç olarak başaramadık. Bugün itibariyle hen partimiz hem de ilçemiz için yarım kalmış bu hikayeyi tamamlamak için yola çıktığımı yol arkadaşlarıma, hemşerilerime ifade etmek istiyorum. Körfez’de Körfez İttifakı’nı kuracağız, bu büyük çatıya adaletten, huzurdan, refahtan, üretimde, adil paylaşımdan yana olan herkesi alıp ilçemizin makus talihini yeneceğiz. Adaylığım süresinde ve sonrasında, büyüdüğüm ve çocuklarımı büyüttüğüm yerlerde; Yarımca’da, Hereke’de, Tütünçiftlik’te, Kirazlıyalı’da, Körfez’in her köşesinde bana olan güveni ve desteği gördüm. Bu görevi yerine getirmek benim için hayatımın en önemli sorumluluğudur. Allah yardımcımız olsun" dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *