Bilgi Köprüsü’nde 2. Yaz Dönemi

Bilgi Köprüsü’nde 2. Yaz Dönemi

/
/

 

Özel Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu’nda 9 Ağustos’a dek sürecek ikinci eğitimin startı verildi. İzmit Yenişehir Mahallesi Arda Sokak’ta bulunan Özel Bilgi Köprüsü Montessori Yaz Okulu’na katılan 3-6 yaş grubu çocuklar farklı etkinlikler ve eğitim çalışmalarıyla yaz okulunu tamamladı.

Bir ay süren 1’inci dönemi eğitimi sonrası 9 Ağustos’a kadar sürecek olan ikinci eğitim dönem de başlamış oldu. Haftalık programlar dahilinde her gün faal etkinliklere yer verilirken uygulamalı eğitimler oldukça faydalı geçti. Çocuklar gezerek hem eğlendi, hem de öğrendi.

YÜZÜCÜLER YETİŞİYOR

İlimizde ilk Montessori eğitimini uygulayan ve American Montessori Society (AMS) üyesi Özel Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulunun yaz kursuna katılan öğrenciler, haftanın 2 günü yüzme eğitimi aldı. Milli Yüzücü Ozan Gider ve Zöhre Aydoğan gözetiminde çocuklara yüzme teknikleri öğretildi. Her bir öğrenciye başarılarını gösteren karneleri de verildi. Bunun yanında hem doğa, hem de kültürel geziler sayesinde kurs, yaz tatili havasına büründü. Eğlenceli oyunlar çocuklara unutulmaz anlar yaşattı. Montessori öğrencilerini bu dönemde de yine eğlenceli, öğretici etkinlikler bekliyor. Mutfak atölyesi, İngilizce Magic Room Saatleri, Survivor Kids Yarışları, at binme, bahçe etkinlikleri, zumba ve yüzme eğitimi haftalık programlar dahilinde olacak.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf