BEŞİKTAŞ; MEDYA EVİNDE KİTABINI İMZALADI

BEŞİKTAŞ; MEDYA EVİNDE KİTABINI İMZALADI

/
/

Spor camiasının başarılı isimlerinden Gökhan Beşiktaş, 16 Ocak Medya Evi’nde düzenlenen etkinlik çerçevesinde ‘Doğum Lekesi’ isimli kitabını imzaladı. 

Yaklaşık 1,5 yıllık çalışmanın sonunda geçtiğimiz haftalarda “Doğum Lekesi” adlı ilk kitabını çıkarmanın mutluluğunu yaşayan spor camiasının başarılı isimlerinden Gökhan Beşiktaş, 16 Ocak Medya Evi’nde düzenlenen etkinlik çerçevesinde kitabını imzaladı. Meslektaşlarının yalnız bırakmadığı Beşiktaş, imza gününde yaptığı konuşmada Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan’a ve yönetim kuruluna teşekkür ederek, “Kitabımı elime aldığımda bir evladım olmuş gibi sevinmiştim. Bundan sonraki süreçte de ömürüm yettiğince bir şeyler üretmeye, yazmaya devam edeceğim” dedi.

OKUYUCULARIN GERİ DÖNÜŞLERDEN MUTLUYUM

İmza gününde konuşan Gazeteci Yazar Gökhan Beşiktaş “ 1,5 yıldır yazmakla uğraştığım Doğum Lekesi isimli kitabımın imza gününde sizlerle birlikte olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Romanımı yazmadan önce ve yazarken uzun süre düşündüm. Çünkü içinde benim çocukluğumdan, gençlik yıllarımdan anılarım yer alıyordu. Kitabımda bir aile hikayesini anlattım. Kitabım ilk çıktığında, kitabımı elime aldığımda bir evladım olmuş gibi sevinmiştim. Bundan sonraki süreçte de ömürüm yettiğince bir şeyler üretmeye, yazmaya devam edeceğim. Okuyucuların geri dönüşlerden gerçekten mutluyum” dedi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf