BEDEL ÖDEMEYE HAZIRIM DİYEN İNCE'YE MUHTAR SARICA'DAN  TEPKİ

BEDEL ÖDEMEYE HAZIRIM DİYEN İNCE'YE MUHTAR SARICA'DAN TEPKİ

/
/

AK Partili Şener İnce Kandıra’da yapılması planlanan çöp yakma tesisine karşı çıktı. İnce'nin sosyal medya hesabından paylaştığı gerekirse bedel öderim sözlerine Alikahya Atatürk Mahallesi Muhtarı Özgür Sarıca’dan tepki geldi.

Geçtiğimiz akşam genel yayın yönetmenleriyle yaptığı toplantıda açıkladığı çöp yakma tesisi yerine ilk tepki AK Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi Şener İnce’den geldi. Sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yapan İnce, Bu haber doğruysa köylülerimin, halkımın ve bölge insanımızın yanındayım bedel varsa da ödemeye hazırım” dedi. CHP'li Özgür Sarıca'da Şener İnce'nin sosyal medya hesabındaki paylaşımına karşı sert sözlerle yanıt geldi. 

İZMİT'İN MECLİS ÜYESİSİNİZ KANDIRA'NIN DEĞİL

Atatürk Mahallesi Muhtarı Özgür Sarıca “Olmadı Sayın Meclis Üyem Şener İnce” diyen Muhtar Sarıca, yıllardır Alikahya’da yasadıkları sıkıntılar ile ilgili bir kez bile kendisinin göremediklerini ifade etti. Muhtar Özgür Sarıca “Önceden Söyleyeyim ben Kocaeli’ye kurulmasına karşıyım. Bedel ödenecekse de ben şimdiden hazırım. Ama size yakışmadı bu söylem. Biz Alikahya halkı olarak kurulduğundan beri bu sıkıntıyı çekiyoruz. Şimdi İzmit Belediyesi Meclis üyesi olarak kendi bölgenizde kurulu olan ve Alikahya Halkının her gün sıkıntı yaşanmasına, eylemler yapmasına sebep olan bu fabrikaya yanımızda bir kez bile durmayıp şimdi ise başka bir ilçeye kurulma ihtimaline karşı yazdığınız bu cümleler bir muhtar olarak beni ve Alikahya halkını çok rahatsız etmiştir. Siz Kandıra’nın değil İzmit’in Meclis üyesisiniz saygılarımla...açıklamasında bulundu.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf