Bayram Öncesi Denetimlerde Kuş Uçurtmadılar

Bayram Öncesi Denetimlerde Kuş Uçurtmadılar

/
/

Emniyet Genel Müdürlüğünün Kurban Bayramı öncesi ülke genelinde başlattığı uygulamaya ilimizden de destek geldi.

Kocaeli Emniyet ve Jandarma ekiplerinin  Kocaeli’nin çeşitli noktalarındaki denetimlerine Kocaeli İl Emniyet Müdürü Necati Denizci,  İl Jandarma Komutanı V. Albay Haluk Saygılıda katıldı.

9 ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Bayram öncesi Kocaeli’nin çeşitli noktalarında eş zamanlı olarak yapılan 13 uygulama noktası, 17 ekip ve 33 trafik personeli katılımıyla denetim gerçekleştirirldi. Uygulamalar sonrası 602 araç kontrolden geçerken, kontroller sonrası, 40 sürücüye ve 11 plakasına olmak üzere toplam 51 adet cezai işlemuygulandı. Yapılan İşlemlerde  ise toplam 9.840 TL idari para cezası uygulanırken  ve 9 araç trafikten men edildi. 

UYGULAMA NOKTASINDA DENETİME KATILDILAR

Denetimlere Kocaeli İl Emniyet Müdürü Necati Denizci,  İl Jandarma Komutanı V. Albay Haluk Saygılı'da   İl Emniyet Müdür Yardımcıları Kaan Yıkılmaz, Mustafa Faruk Keskin, Kartepe İlçe Müdürü Adnan Aksakal, İzmit İlce Müdürü Mehmet Karakaş ve Bölge Trafik Müdürü Cüneyt Akkaya ile beraber  Özdilek Uygulama Noktasını ziyaret ederek alınan tedbirleri yerinde inceleyip vatandaşlarla ve personel ile bayramlaştılar.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf