Bayraktar'a Yumruklu Saldırı

Bayraktar'a Yumruklu Saldırı

/
/

Lastik-İş Kocaeli Şube Başkanı Yusuf Bayraktar hasta ziyaretine gittiği Kocaeli Devlet hastanesinde saldırıya uğradı. Yumrukların hedefi olan Bayraktar yüzünden ağır darbe aldı. 

Bir yakınına hasta ziyareti için gittiği Kocaeli Devlet Hastanesi Acil girişinde saldırıya uğrayan Lastik İş  Kocaeli Şube başkanı  Yusuf Bayraktar kimliği henüz tesbit edilemeyen bir kişi tarafından yumrukların hedefi oldu. Yüzüne aldığı yumruklar nedeniyle yere yığılan ve beyaz gömleği kanlara bulanan Yusuf  Bayraktar’a ilk müdahale yine Kocaeli Devlet Hastanesi acil serviste yapıldı. Polis Bayraktar'a saldıran şahsın yakalanması için soruşturma başlattı.

BENZER SALDIRI YILDIZ'A DA YAPILMIŞTI

Geçtiğimiz ay (23 Ağustos) benzer saldırı  Türk Metal-İş Sendika Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız'a yönelikte  yapılmıştı.  Yıldız’da sendikaya giderken  Acısu Parkı’nda S.E., tarafından muşta ile yaralanmış yüzünden ağır darbe almıştı. Benzer olayın Lastik-İş Kocaeli Şube başkanı Yusuf Bayraktar'a yapılması acaba sırada hangi sendikacı var sorularını da beraberinde getirdi. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf