Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başkan Söğüt’ten Ankara Çıkarması

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Ankara’ da bir dizi ziyaretler de bulundu.

Başkan Söğüt’ten Ankara Çıkarması

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Ankara’ da bir dizi ziyaretler de bulundu.

İlk olarak Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz’ı ziyaret eden Başkan Şener Söğüt, Körfez’de yapılması planlanan çalışmalarla ilgili de kendisiyle istişarede bulundu. Sohbet ortamında gerçekleşen buluşma sonrasında Boyraz, ziyareti dolayısıyla Başkan Söğüt’e teşekkür etti.

KOCAELİLİ VEKİLLERLE BULUŞTU

Başkan Söğüt daha sonra ziyaretlerine Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde devam etti. Burada ilk olarak AK Parti Kocaeli Milletvekili ve Genel Merkez Yerel Yönetim Başkan Yardımcısı Cemil Yaman’ı ziyaret etti. Hemen ardından da AK Parti Kocaeli Milletvekili, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanı Veysel Tipioğlu’nu ziyaret etti.

OFİSLERİNDE ZİYARET ETTİ

Başkan Söğüt, ziyaret turunda daha sonra Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ile bir araya geldi. Hemen ardında da Kocaeli Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz ve Prof. Dr. Sadettin Hülagü’ye ziyarette bulundu. Karşılıklı sohbet havasındaki ziyarette Başkan Söğüt vekiller misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

ZENBİLCİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Başkan Söğüt ayrıca Gümüşhane Milletvekilleri Celalettin Köse ve Musa Küçük’ü de meclis içerisindeki ofislerinde ziyaret etti. Son olarak da Adana Milletvekili ve AK Parti Bölge Koordinatörü Ahmet Zenbilci’yi ziyaret eden Başkan Söğüt, kendisine yeni görevinden dolayı tebrik etti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *