Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başkan Sarı, Türk Milleti’nin Onurlu Günü Kutlu Olsun!

İl Başkanımız Bülent Sarı, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir basın açıklaması yayınladı.

Başkan Sarı, Türk Milleti’nin Onurlu Günü Kutlu Olsun!

İl Başkanımız Bülent Sarı, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir basın açıklaması yayınladı.

Sarı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Cumhuriyetimizin kurucu Lideri Mustafa Kemal Atatürk’ün Anafartalar Cephesinde önderlik ettiği büyük milletimiz Gelibolu Yarımadası’nda dünyada eşi benzeri görülmemiş bir bağımsızlık meşalesi yakmıştır. Çanakkale Zaferi emsali görülmemiş bir bağımsızlık mücadelesidir.

Çanakkale’de dökülen şehitlerimizin kanları bu aziz vatanın her bir santiminin teminatıdır ve Çanakkale cephesinde verilen destansı mücadele memleketin hudutlarının geçilemez olduğunun mührüdür. “

“Yüce Türk Milletinin uyanışı niteliğinde olan 18 Mart Çanakkale Zaferi  ve nice zaferlerimize sahip çıkmaya, sahip çıkacak nesiller yetiştirmeye devam edeceğiz.

TÜRK MİLLETİ’NİN BU ONURLU GÜNÜ KUTLU OLSUN!

Bu vesileyle; başka büyük zaferimizde mücadele veren Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitlerimize, gazilerimize ve bugüne kadar vatan için can veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Aziz şehitlerimizin kahramanlıklarla dolu hatıraları, Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere inanarak emanet ettiği Cumhuriyetimizin yaşatılmasının en büyük teminatı olacaktır. Aziz Türk milletinin bu onurlu günü kutlu olsun.”

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *