Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başkan Mustafa Güden'den Bayram Mesajı

Gölcük Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mustafa Güden, tüm İslam aleminin ve Kocaeli halkının  Ramazan Bayramını kutladı.

Başkan Mustafa Güden'den Bayram Mesajı

Gölcük Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mustafa Güden, tüm İslam aleminin ve Kocaeli halkının  Ramazan Bayramını kutladı.

Başkan Güden, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında, bayram heyecanının Kocaeli’de arefe gününden itibaren büyük bir coşkuyla başladığını söyledi. Güden, “Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlar, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlanmalı. Hep bir arada olacağımız, sarılıp kucaklaşacağımız nice bayramlar yaşamak dileğiyle, tüm Kocaelili hemşerilerizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN 179. YIL DÖNÜMÜNÜ GURUR VE MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Güden; Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 179 yıl dönümünü kutladı. Güden; Bugüne kadar vatanın her köşesinde büyük bir özveri ile mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, milletimizin huzur ve güvenliği için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendine vazife edinen, desteğini halktan alan Türk Polis Teşkilatı’nın 179. Yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

VATANDAŞLARIMIZIN GÜVENLE SIĞINDIĞI ŞEFKAT KAPISI

179 yıllık şanlı mazisinde, kamu düzeninin ve güvenliğinin sağlanması, hak ve özgürlüklerin eşit olarak uygulanması görevlerini kendine tanınan yetkiler çerçevesinde yerine getiren Türk Polisi, aziz milletimizin gurur kaynağı olarak görevini ifa etmektedir. Türk Polis Teşkilatı milletimizin birlik ve beraberliğine yönelik yıkıcı ve bölücü hareketlerin önlenmesinde, iç ve dış güvenlik harekâtlarında üstün kabiliyet ve yeteneklere sahip nice kahramanları da bünyesinde barındırmaktadır. Polis teşkilatımız, vatandaşlarımızın güvenle sığındığı şefkat kapısı, milletimizin huzur ve güven kaynağıdır. Bu duygu ve düşüncelerle Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 179. yıl dönümünü kutluyor, görevini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi saygı ve şükranla yâd ediyor, görevleri başındaki tüm polislerimize ve değerli ailelerine sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *