Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başkan Güden 19 Mayıs'ı Kutladı

Gölcük Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mustafa Güden, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Güden 19 Mayıs'ı Kutladı

Gölcük Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mustafa Güden, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.  

Başkan Güden mesajında, “19 Mayıs, sadece bir tarih değil; milletimizin azim ve kararlılığının, bağımsızlık ve özgürlük aşkının sembolüdür. Bu özel gün vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kurtuluş mücadelesinin tüm kahramanlarını saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.

‘’105. YIL DÖNÜMÜNÜ COŞKUYLA KUTLAYACAĞIZ’’

Güden, yayımladığı kutlama mesajında gençlere olan inancına vurgu yaparak, şu ifadelere yer verdi: “Yarın, Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak bağımsızlık meşalesini yaktığı, kurtuluş mücadelemizin başladığı ve milletimizin özgürlük ve bağımsızlık yolunda attığı ilk adımın 105. yıl dönümünü coşkuyla kutlayacağız. 19 Mayıs, sadece bir tarih değil; milletimizin azim ve kararlılığının, bağımsızlık ve özgürlük aşkının sembolüdür.

‘’NİCE 105 YILLARA’’

Güden, ‘’Bu önemli gün, Türk gençliğine armağan edilerek, geleceğimizin teminatı olan siz gençlerin omuzlarına büyük sorumluluklar yüklenmiştir. Sizler, ulu önder Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda, aklın ve bilimin ışığında ilerleyerek, ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıyacaksınız. Sizlerin azim ve kararlılıkla çalışarak, ülkemizi daha ileri seviyelere taşıyacağınıza benim inancım tamdır. Bu özel gün vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kurtuluş mücadelesinin tüm kahramanlarını saygı, rahmet ve minnetle anıyorum. Onların bizlere bıraktığı büyük mirası korumak ve daha da ileriye taşımak hepimizin en büyük görevidir. Bu bilinç ve şuurla nice 105 yıllara diyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyorum’’ dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *