Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başkan Bıyık, Dadaşları Ağırladı

Kocaeli Erzurumlular Vakfı Başkanı Ahmet Önal ve beraberindeki heyet, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ile Erzurumlu olan yardımcılarından Ayhan Naci Yılmaz’ı ziyaret etti.

Başkan Bıyık, Dadaşları Ağırladı

Kocaeli Erzurumlular Vakfı Başkanı Ahmet Önal ve beraberindeki heyet, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ile Erzurumlu olan yardımcılarından Ayhan Naci Yılmaz’ı ziyaret etti.

Kentimizin en aktif sivil toplum kuruluşlarından biri olan, özellikle sosyal yönden hayata geçirilen özel projeleri ve yardımlaşma faaliyetleri ile öne çıkan Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı, yönetiminin kent genelindeki protokol turu devam ediyor. Vakıf Başkanı Ahmet Önal ile beraberindeki vakıf heyeti; dün de Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ile makamında bir araya geldi.

 

ÖNAL ÇALIŞMALARI ANLATTI

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında Vakıf Başkanı Ahmet Önal’a kalabalık bir grup eşlik etti. Buluşma sırasında konuk başkan Önal, belediye başkanı Muzaffer Bıyık’a yapılan faaliyetler hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

ÖNAL’DAN İLGİ TEŞEKKÜRÜ

Önal; “Başkanımıza kabulü dolayısıyla teşekkür ederiz. Darıca’mız, özellikle Erzurumlu nüfusunun yoğun olduğu bir bölge. Darıca’mızın belediye başkanı Muzaffer beyden yerel hizmetlerle ilgili genel bilgiler de edindik. Kendisine sıcak ilgisi ve yakınlığı dolayısıyla teşekkür ederiz. Kentimizdeki tüm kamu kurumları ile yapılabilecek iş birlikleri konusunda açık bir kuruluşuz” diye konuştu.

 “İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ!”

Konukları ile yakından ilgilenen Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık “Kentimizin tüm dinamikleri ile bir araya geleceğiz. Vermiş olduğunuz destek bizler için çok değerlidir. Başta kamu kurumları olmak üzere Kocaeli genelindeki tüm kurum ve kuruluşlarla kentimizin menfaatine olacak her türlü iş birliğine hazırız” dedi.

YILMAZ’I UNUTMADILAR

Bu arada Erzurumlu heyet, aynı zamanda hemşehrileri olan belediye başkan yardımcısı Ayhan Naci Yılmaz ile de bir araya geldi. Hemşehrilerinin destek ziyaretinin kendisini çok sevindirdiğini kaydeden Yılmaz, vakıf yönetimine teşekkür etti. Konuk başkan Ahmet Önal da buluşma sırasında başkan yardımcısı Yılmaz’a görevinde başarılar diledi. Ziyaretler sırasında Vakıf Başkanı Önal, hem belediye başkanı Muzaffer Bıyık’a ve hem de yardımcısı Ayhan Naci Yılmaz’a çiçek ve vakfın yayın organı olan “Dadaş” dergisini hediye etti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *