Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başkan Aygün Yenikentte Çalışmaları İnceledi

Derince genelinde ihtiyaç duyulan noktalarda çalışmalar yoğun bir şekilde sürerken Yenikent Mahallesi’nde kaldırım, orta refüj ve dekoratif aydınlatma düzenlemeleri yapılıyo…

Başkan Aygün Yenikentte Çalışmaları İnceledi

Derince genelinde ihtiyaç duyulan noktalarda çalışmalar yoğun bir şekilde sürerken Yenikent Mahallesi’nde kaldırım, orta refüj ve dekoratif aydınlatma düzenlemeleri yapılıyor.

Derince Belediyesi’nin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İSU ile birlikte ilçe merkezindeki 10 mahallede gerçekleştirdiği altyapı ve üstyapı çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Derince genelinde devam eden bu çalışmalar neticesinde 145 kilometre içme suyu, 111 kilometre kanalizasyon ve 12 kilometre uzunluğunda yağmursuyu hattı ile birlikte toplamda 268 kilometre altyapı hattı imalatı yapılıyor. Bu çalışmalar neticesinde altyapıları tamamlanan bölgelerin üstyapı düzenlemeleri de eş zamanlı olarak yenileniyor.

DEKORATİF AYDINLATMA ÇALIŞMASI

İSU’nun öncülüğünde devam eden bu genel çalışmaların dışında Derince Belediyesi’ne bağlı ekipler ilçe genelinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Abbas Bayrak ve Yenikent Mahalle Muhtarı Erol Küçük ile birlikte Yenikent Mahallesi’nde devam eden çalışmaları inceledi. Başkan Aygün yaptığı açıklamada “Bahriye Üçok Sokak’ta kaldırım düzenlemelerimiz sürerken, Gazi Mustafa Kemal Caddesi’nde kaldırım, orta refüj ve dekoratif aydınlatma çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *