Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başiskele'De Bahar Temizliği

Başiskele Belediyesi, ilçe genelinde Koronavirüs'e karşı aldığı tedbirler kapsamında dezenfekte ve hijyen çalışmalarını aralıksız sürdürürken, bir yandan da ilçe genelinde bah…

Başiskele Belediyesi, ilçe genelinde Koronavirüs'e karşı aldığı tedbirler kapsamında dezenfekte ve hijyen çalışmalarını aralıksız sürdürürken, bir yandan da ilçe genelinde bahar temizliğine devam ediyor.

Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki park, bahçe ve mesire alanlarının çim biçme, bakım ve onarımlarına devam ederken Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü’nden kurulan ekipler, gelişigüzel dışarıya atılan moloz, ev eşyaları ve bahçe atıklarını iş makineleriyle temizliyor.

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Havaların ısınması ve baharın kendini iyice hissettirmesiyle bahar temizliğine hız veren belediye ekipleri, vatandaşların talepleri ve hazırlanan programlar çerçevesinde Başiskele’yi bahara hazırlıyor. Rastgele bırakılan, çevreyi kirleten ve göze hoş gelmeyen gelişigüzel atılmış molozlar, eski ev eşyaları, bahçe atıkları gibi her türlü atıklar tek tek iş makineleri ve kamyonlarla toplanarak temizleniyor. Vatandaşlar da mahallelerinin düzenli olarak temizlenmesinden duydukları memnuniyetlerini dile getirerek Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’ye teşekkür etti.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *