Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Barlar Sokağının Taşınması İçin Birlikte Hareket Edecekler

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, İnşaat Grubu Meclis Üyeleriyle birlikte İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve il yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette İ…

Barlar Sokağının Taşınması İçin Birlikte Hareket Edecekler

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, İnşaat Grubu Meclis Üyeleriyle birlikte İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve il yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Ziyarette İnşaat grubu olarak deprem yönetmeliğine uymadığı, taşıyıcı olmaması ve çirkin görüntü ortaya çıkarması gibi sebeplerden dolayı çatı piyeslerinin emsale dahil edilmemesi gerektiğini dile getirerek çatı dubleks problemleri üzerine fikirlerini açıkladı. 

YILDIZ VATANDAŞLARIN MENFAATI İÇİN BİRLİK OLMALIYIZ

Ziyaretin devamında İzmit Barlar Sokağının taşınması konusu ele alındı. Mekan işletmecilerinden çevredeki esnafa ve de vatandaşın rahatsızlığından ötürü çarşının düzenlemeye ihtiyacı konusunda görüşler dile getirildi. İl Başkanı Şanbaz Yıldız, "İzmit Barlar Sokağında hem işletmecilerin hem de çevre esnafımızın problemlerinin farkındayız. Güvenlik, denetim gibi sıkıntıların giderilmesi, vatandaşlarımızın menfaatleri doğrultusunda bir an önce hareket edilmelidir. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin mecliste gündeme getirip işletmecilere uygun bir alan tahsis etmesi halinde İYİ Parti olarak İzmitli esnafımızın, vatandaşımızın menfaatleri hususunda her türlü adımı destekleyeceğimizin bilinmesini isteriz. " şeklinde konuştu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *