Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Bakkal Borçlarını Ödeyip Kapı Önüne Erzak Paketi Bıraktılar

Biz ‘İZMİTİZ’ Grubu kurucusu ve kentin önemli ismi Hüseyin Erol, Korona virüs salgınına karşı mücadele verilen bugünlerde ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımı yaptı, bakkalla…

Korona virüs salgınına karşı mücadele verdiğimiz bu zor günlerde ihtiyaç sahibi ailelere önemli bir destekte  "Biz İzmit'iz" grubundan geldi.

"Biz İzmitiz" üyeleri İzmit'te borcu bulunan vatandaşların bakkal depterlerini kapatarak  hazırladıkları ramazan kollerinin içine 'Veresiye Defteriniz Biz İzmit'iz Grubu üyeleri tarafından kapatılmıştır afiyet olsun" yazısı ile kapılarının önüne erzak paketi bırakıldı.

VEREN ELLERİNİZ DERT GÖRMESİN

Biz ‘İzmitiz’ Grubu adına Hüseyin Erol, bakkallara borcu olan vatandaşların veresiye defterlerini  kapattıklarını açıkladı. Erol ‘Biz “İzmit'iz ” Grubunun değerli üyelerinin destekleri ile hazırladığımız erzak kolilerini gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırırken bir kısmı ile de, bir veresiye defterini kapattım. Kimseyi rencide etmeden, kimseye göstermeden, kapılarının önlerine kendi ellerim ile bıraktım. Yardımlarınızı, İzmit’in çeşitli mahallelerine dağıtmanın manevi hazzını bir kez daha yaşadım. Her zamanki gibi isimlerinin yazılmasını istemeyen, bana güvenerek emanetlerini teslim eden hemşehrilerime müteşekkirim. Ramazan ayının arifesine denk getirmeye çalıştığım hayırlarınızın kabulünü Yüce Allah’tan diliyorum. Veren elleriniz dert görmesin.’ İfadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *